Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék lefogyni, ezzel a...

Szeretnék lefogyni, ezzel a módszerrel sikerülhet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 170cm vagyok és 107kg

ha fogyni szeretnék jól csinálom azt, hogy reggelire zabpelyhet eszek, ebédre csirkemell rizs salátával,uzsonnára tojásfehérjét 2db-t, és vacsorára csirkemell salátával,


persze kenyeret meg cukrot semmi kép nemeszek csak amit leírtam.


és 3óra után félórát edzek a kondi gépen + este 45percet lépcsőzök a lépcsőgépemen.


Szerintetek jó így vagy változtassak valamit?



2013. nov. 20. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az étrendeden mindenképp változtass, mert ez a harmadik nap után már kb tök unalmas lesz, és csak a fogyókúrát is megunod.
2013. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem mindig ez van a reggeli és a uzsonna igen de van mikor sült csirkemell van vagy lecsó
2013. nov. 20. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges a reggeli tömény szénhidrát, az ebédhez is szénhidrátot tolnál a csirkéhez.. ez hülye szokás, de akár fogyhatsz vele. De ugyan így hízhatnál is.
2013. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de én úgy tudom, hogy ezek jó szénhidrátok..

esetleg tudtok még valami ételt javasolni?

2013. nov. 21. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó szénhidrát? A keményítő?


Jó, sertéshizlaláshoz, valóban. De.. neked most mi a célod?


Az ember zöldségevő, ha szénhidrátokról van szó. Tehát a zöldségek főleg rosttartalma az a szénhidrát, ami jó.


Persze, az orvos meg a diétás írások mást írnak, de hát el kell gondolkodni azon kinek, minek és miért hiszel.


Azon is lehet gondolkodni, hogy keményítővel, gabonákkal állatokat hizlalnak. Akkor miért ajánlják vajon embereknek? Nocsak, az orvosok a beteg emberekből élnek?

2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az elsődleges célom a fogyás lenne, csak szeretnék közbe izmosodni is.
2013. nov. 21. 17:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Na ez az ami a legnehezebb cél, és szénhidrátevéssel nem fog menni mindkettő.


Ha keményítőt eszel, akkor fogyáshoz kalória deficit kell, fejlődéshez kalória plusz. A kettő egyszerre nincs.

2013. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sokan mondták hogy pl a súlyzós edzés jó, mivel ha fogyunk az izmot is eltudjuk veszíteni.

de mint mondtam nekem az elsődleges cél a fogyás lenne, így milyen étrendet tegyek össze?

2013. nov. 21. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Az embernek hús, zöldségeket, tojást, olajos magvakat, gyümölcsöt kellene enniük. Fogyás alatt a gyümölcs kiesik.
2013. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rizs?
2013. nov. 21. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!