Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Nyárra bombaalakot...

SOS! Nyárra bombaalakot szeretnék! Sikerülhet ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Van egy kis felesleg rajtam,kb. 5 kg. Nem is a kilók érdekelnek,inkább a tükör.Ilyen étrendre gondoltam:

reggeli: 1 tál natúr müzli (30g + 125 ml tej) / szendvics tk kenyérből - sok zöldség,pulykamellsonka,vaj / natúr joghurt naranccsal és almával

tízórai: naracs / alma / ananász / natúr joghurt / müzliszelet

ebéd: natúr csirkemell rizs (ez még belefér?) / saláta / sült zöldségek

uzsonna: natúr joghurt / narancs / sült tojás (kevés olivaolajon)

vacsora: túró almával / natúr joghurt almával / natúr csirkemell salátával / hal / sült zöldség


Mozgás :

hétfő : konditerem (25 perc futás + 25 perc bicikli + 10 perc ellipszis tréner + erősítő gyakorlatok)

kedd : pihenőnap

szerda : futás (40 perc)

csütörtök : konditerem

péntek : pihenőnap

szombat : konditerem vagy biciklizés (50-60 km)

vasárnap : konditerem vagy biciklizés vagy squash(1 óra)


Ha valami nem jó,akkor légyszi,írjátok meg.Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 6. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így elég jó. :)

Csak egy kérdésem lenne. Mennyi idő alatt biciklizel te 50-60 km-t? o.O Az jó sok.

2011. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát..attól függ milyen terepen:) Ha bicikliúton,akkor olyan 2 óra a 60 km. Ha ösvényeken stb.,akkor kb. 3 óra. Egyébként nem annyira sok,először én is azt hittem,de 1 hónap alatt belejöttem,már 110 km-t is le tudok tekerni.:)
2011. ápr. 6. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon is rendben van :) Szépen összeállítottad, talán konditerem helyett lehetne egy picit több futás, az a legesleghasznosabb és még ingyen is van. De nem akarok semmibe belekötni, már csak be kell tartanod :) Tuti le fog menni az az 5 kg, sok sikert!
2011. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is jónak tűnik, a rizs is belefér (mondjuk sima helyett ehetnél barnarizst).


Figyelj a folyadékfogyasztásra (napi2,5-3 liter buborékmentes víz a minimum) és hogy megfelelő mennyiségűt egyél ezekből az ételekből, mert ha koplalsz, akkor raktározni fogsz.

Ja, és fő a változatosság! Én is így kezdtem, mint te, de két hét után nem bírtam ránézni a csirkehúsra...


Sok sikert:)

2011. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.:) Hmm,akkor lehet,hogy egy konditermes napot lecserélek egy futós napra.


Imádom a csirkemellet,eddig is hetente 5x ettem,szal nincs gond.:)

2011. ápr. 6. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült? :D
2011. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem :D 3 kilót fogytam,már csak tényleg a vége van hátra. De feszesedtem sokat.:)
2011. jún. 29. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!