Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon keveset szoktam inni,...

Nagyon keveset szoktam inni, és ritkán vagyok szomjas, ha meg nem vagyok szomjas és úgy mondják hogy igyak nem megy. Egy idő után lehet betegségem ha nagyon keveset iszok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 13:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. dec. 12. 15:53
 12/12 anonim ***** válasza:

ÉN ugyanilyen vagyok, de látva a párom, aki napi 3 litert iszik, és gyönyörű a bőre, nagyon fitt, sokkal kevésbé fáradékony, elkezdtem szép lassan szoktatni magam ahhoz, hogy akkor is igyak, ha nem gyötör kimondottan a szomjúságérzet. Eleinte csak napi 1-2 pohárral több vizet gyűrtem le, aztán átálltam arra, hogy egy másfél literes üveget teleengedtem vízzel és nap végéig meg kellett innom.

Hidd el, a dehidratáltság miatt lesz az ember bőre fakó, jelentkezik a fáradékonyság, amit én víz nélkül eddig napi 3 kávéval se tudtam elűzni, jobban megy a gondolkodás, stb.


Hosszútávon a kevés folyadék miatt kialakulhat vesekő vagy vesehomok is!

2015. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!