Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon félek, hogy visszahízok...

Nagyon félek, hogy visszahízok, de muszály. Hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés
Anorexiás vagyok, most gyógyulok, híznom kéne, és a pszichológusom előírta, hogy napi min. 1500kcalt megkell ennem + napi egy nutri drinket (300kcal) szóval ez összesen 1800kcal/nap..ami szerintem nagyon sok, és nagyon félek :( Eddig 800-1000kcalt ettem egy nap.. Hirtelen ilyen váltással nagyon hamar hízni fogok ugye? :( Valamint már nem is bírok ilyen sokat enni kb...tele a hasam, de a szüleim erőltetik, mert nem akarják, hogy kórházba kelljen feküdnöm. Nagyon rossz ez a helyzet.. Arra is gondoltam, hoogy nem eszek meg ennyit, de aztmondom megettem..az úgy oké lenne? Kicsit többet ennék mint eddig, de azért ez az 1800 nekem kicsit soknak tűnik :(
2014. dec. 15. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tudom, egyenlőre most 1300-1400ra emeltem (a plusz 500-600kcal kb, amiből 300 a nutridrink, a többi a kaja) Aztán meglátjuk mi lesz :/ de így is majd kipukkadok...nemtudom ennél hogyan fogok tudni többet enni
2014. dec. 16. 21:43
 12/12 Szintiszoli123 ***** válasza:

#10!


Köszönöm.

Nem gond :)

2014. dec. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!