Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? A párom alig...

Mit csináljak? A párom alig eszik egész nap, és emiatt én sem eszek már

Figyelt kérdés

Alig eszik valamit komolyan, és ez nem férfihoz méltó.

Nagyon vékony is szegény, kb 62-63 kg, ill. magas is.

Én 50 kg vagyok de szégyenlem, hogy többet bírnék enni, és már ezért nem eszek. Tudom butaság, de nem tudok már mit tenni.

Próbálom tuszkolni belé az ételt de semmi, alig eszik.


2015. ápr. 14. 14:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
81%

Eddig is ennyit evett? Ha igen, akkor hagyd békén. Ha nem, küldd orvoshoz.


Mi az, hogy nem férfihoz méltó? Attól lesz valaki férfi, mert zabál? Ezzel a meglátással te nem vagy nőhöz méltó, mert többet ennél mint a párod.

2015. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Szia! Így látatlanban nem tudjuk megállapítani, hogy a férjed kórosan sovány, vagy normál és azon belül vékony alkat. Nem mindegy, hogy ő maga betegnek tartja-e magát, vagy nem, és főleg, hogy a kérésedre hajlandó-e orvoshoz menni, vagy nem. Ha hajlandó, menjetek el, és az orvos meg fogja mondani, hogy normális vagy kórosan sovány és hogy mit tegyen. Ha meg nincs baja, akkor fölöslegesen aggódsz. Te magad pedig menj pszichológushoz vagy kúráld ki a lelkedet, mert nem muszáj neked feltétlenül annyit vagy kevesebbet enni, mint a férjed. Én eléggé más alkat vagyok, mint a férjem, és jóval többet eszem őnála. De nem érzem cikinek. Ebben semmi rossz nincs.
2015. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Mint már leírtam, most is hangsúlyozom, hogy a keveset eszik és a zabál között van egy normál egészséges kategória is!

Vagy ti csak zabáltok?


A kevés kb 2 szelet bundáskenyér, és egy kis adag főétel. egséz napra

2015. ápr. 14. 15:08
 14/45 anonim ***** válasza:

Azért ezt nem mondanám kevésnek. Nyilván nem is észvesztő mennyiség, de én se eszek ennél többet.

A kevés az amikor húgomra rájön a diétázhatnék és egész nap egy fél répát rágcsál el.

2015. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nagyon kevés. pl. reggelire egy bundáskenyér, ebédre kb 5-6 kanál főétel, és délután 1 bundáskenyér. Simán lehetne többet enni 1-1 étkezés alkalmával, és csodálom hogy este sem farkaséhes.

Ráadásul a folyadékfogyasztása meg egyenlő a nullával, pedig az is 'telítene' valamennyit.

2015. ápr. 14. 15:13
 16/45 anonim ***** válasza:
Eddig is ennyit evett?
2015. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Sajnos igen. Kb ennyit.

De rettentő vékony.

2015. ápr. 14. 15:15
 18/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, amíg nem írod le, milyen magas ehhez, illetve hogy eddig is ilyenek voltak-e az étkezési szokásai, addig nem tudunk értelmeset írni.


Ha eddig is így evett, akkor hidd el, ha nem halt éhen az elmúlt huszonpár évben, nem most fog lefordulni a bundáskenyér mellől az asztaltól holtan. Egyáltalán, nekem pl. nőként nem a legfőbb dolgom a pasim táplálása, nyilván eszünk együtt, csinálunk kaját, de alapvetően mindketten ellátjuk magunkat... Felnőttek vagyunk, nem kell grammra mérni, mennyit kell enni, mint egy koraszülöttnek...

2015. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Továbbra sem világos, hogy miért te döntöd el, hogy mi a kevés vagy az elég? Felnőtt ember. Nehogy már te szabd mé neki, hogy mennyit egyen.
2015. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Ha eddig is Ennyit evett akkor meg hagyd már békén, akármennyire is férfiatlan szerinted!
2015. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!