Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? A párom alig...

Mit csináljak? A párom alig eszik egész nap, és emiatt én sem eszek már

Figyelt kérdés

Alig eszik valamit komolyan, és ez nem férfihoz méltó.

Nagyon vékony is szegény, kb 62-63 kg, ill. magas is.

Én 50 kg vagyok de szégyenlem, hogy többet bírnék enni, és már ezért nem eszek. Tudom butaság, de nem tudok már mit tenni.

Próbálom tuszkolni belé az ételt de semmi, alig eszik.


2015. ápr. 14. 14:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nem az érdekel igazság szerint, hogy mit ír a Biblia. Felnőtt emberek vagyunk. Nem azért házasodnék, hogy legyen egy másik ember, aki megmutatja az utamat.
2015. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

40-es válaszoló, szerinted hogy működik a mindennapi élet?


Nőként ideálisnak érzed a munkádat, a döntési pozíciót?


Az szimpatikus, amit a magánéleteddel kapcsolatban írtál. Én nem tudom megítélni mi a hatékony, ha valakik kikérik egymás véleményét aztán maguk döntenek, vagy kikérik egymás véleményét, aztán az egyik fél (aki esetleg alkatilag rátermettebb erre) dönt. Nem tudom megmondani mi a jobb igazából.


Felelősség az egy másik dolog. Közösen is lehet felelősséget vállalni.


41-es, ha nem érdekel a Biblia/egyház, akkor mégis miért követnél / követne valaki egy egyházi szertartást?


Engem nem érdekel az egyház, a házasság formalitása sem, nem is vágyom házasságra (az ideális kapcsolatra igen)


Szerintem ha én egyszer megházasodom, az a szokás miatt lesz, vagy mert katolikus lányt szeretek a szívem mélyén, és ki tudja. De mondjuk számomra szimpatikus is a kereszténység házasság modellje, azt hiszem.

2015. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

41.vagyok.


Pont én írtam azt a választ a legelején a kommentedre, higy nem gondolod komolyan, hogy csak a házastársnak van joga aggódni. Nem is szeretnék egyáltalán egyházi esküvőt és úgy egyáltalán nem vágyom az esküvőre sem.

2015. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

De hiszen nem írtam, hogy csak a házastársnak van joga aggódni. De házasság nélkül különálló emberekről beszélünk, akik törődhetnek egymással, de nem tudnak beleszólni egymás étrendjébe (hát ez az étkezés egy nagyon intim dolog úgy látszik :)


Pl. én sem szólok bele mások, idegenek-barátok étkezésébe, pedig tudom, hogy sokaknak nem szabadna glutént ennie, vagy más hibát elkövetnie. De ugye az ő dolguk, esetleg megemlítem nekik.


De a házasság elvileg összeköt egy férfit és egy nőt.

Az én szüleim is elváltak, tudom, hogy ez nem mindig van így..


Én szerintem házasság nélkül is megfontolnám, ha a kedvesem aggódik értem vagy tanácsot ad. De persze nem akárkinek a tanácsát szívlelném meg :)

2015. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ha együtt él két ember az két különálló, de ha ugyanaz a két ember már házas akkor nem? Dehogynem két külön ember. Nem a papír köt össze hanem az, hogy szeretem, tisztelem és féltem házasságtól függetlenül.
2015. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!