Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tippek, milyen gondolattal/hog...

Tippek, milyen gondolattal/hogyan lehet kontrollálni az evés utáni kísértést diéta alatt?

Figyelt kérdés
Diétázom, és sokáig jól megy, de ha az egyik nap túllépem a keretet akár egy kicsivel is, akkor úgy állok hozzá, hogy annak a napnak már annyi, és még többet bűnözöm.

2015. okt. 3. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell rendbetenned a fejedben... Amúgy ismerős a dolog, csak nálam szénhidráttal, szerencsére nem tudok szénhidrátdúsan enni, de ha megszalad, akkor néha kihasználom... (Az, hogy így se, úgy se fogyok, nem segít... Pedig kevesebb szénhidráttal jobb nekem, de többtől sem leszek éppen rosszul.)

A legjobb, ha egyszerűen nem szaladok túl, egyszerűbb, mint visszafogni magam később :D. Nem olyan nehéz (izé, elvileg, illetve nem egy fegyelmezetlen hedonistának) betartani a keretet, ha az jól van megválasztva, nem túl szigorúan. Nekem kalóriakeretem nincs is, úgyis túllépném, a szénhidrátra vigyázok s még pár dologra, ami azért erősen összefonódik a kalóriabevitelemmel.


De még az se gond, ha csinálsz ereszdealahajam napokat, amennyiben ritkán van, nem eszel azért rosszullétig vagy extrém rossz ételeket... S nem jó bűnnek megélni.


Ha csak a kérdést nézem s nem a túlszaladás állapotát, akkor pedig a megfelelő életmód a megoldás, ahol nem éhezel kalóriadeficitben sem s nem vágysz folyton édességre sem.

2015. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ, egyébként ugyanigy vagyok vele, és ehhez szoktam tartani magam, csak néha ezek az "erezd el a hajam" napok egymást követik, ami viszont külsőleg már meglátszik 4-5 nap után
2015. okt. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!