Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van még valaki, aki bármennyit...

Van még valaki, aki bármennyit eszik nem hízik el?

Figyelt kérdés
Én ilyen alkat vagyok. Hetente kb 1-szer eszem chipszet, kb 3-szor csokit és egy dekát se hízok. Ha ti is ilyenek vagytok írjatok privibe.

#nem hízok el
2016. jún. 22. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

De amúgy eszel napi 5000 kcalt? Mert ha nem, az nem ér... 3000-től én se hízom, pedig picit 2000 alatt van a kalóriaigényem. Anyagcseregyorsítás sok evés hatására, sok ilyen ember van.

De én el tudtam hízni. Napi sokezer kcal minden egyes nap, több évtizedig. Jó, hát nagyon-nagyon kövérre nem tudtam felhízni, a végén már nem híztam maximális zabálással sem, de azért sok felesleg összejött.

De aki eleve keveset eszik, az ne csodálkozzon, hogy mondjuk 25 évesen nem kövér.

2016. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szintis Zoli ***** válasza:
Nincs, nem is volt és nem is lesz és Te sem vagy ilyen.
2016. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan van, aki nem tud annyit enni, hogy hízzon tőle, ami nagyon jó dolog, ha nem betegség áll a háttérben, és nem kórosan sovány az illető. Lehet "alkati" kérdés, ami sok mindennel összefügg (életkor, aktivitás, életmód stb.). 25 éves koromig én is meg tudtam enni egy egész pizzát egyszerre, és nem látszott meg rajtam.
2016. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!