Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendszeres edzés és diéta...

Rendszeres edzés és diéta mellett miért hízhattam 20 kilót 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon aggaszt már a dolog. Most 30 vagyok, 18 éves koromig vékony voltam (akkor többet is ettem érdekes módon)

Utána elkezdtem összeszedni magamat, de rendszeres edzéssel le tudtam fogyni egész jól, bár kis felesleg maradt.

26 éves koromig tartottam is ezt. Aztán ülőmunkám lett sok túlórával, de az edzést és a normális táplálkozást folytattam..

28 éves koromra elhíztam 105 kilóig (174 cm magas vagyok)

majd abból lett 110 majd most március végén 130. Egyre jobban fáradok, az edzést egyre kevésbé bírom, nem alszok jól, székletem sincs rendszeresen. A doki annyit mondott, hogy "mozogjon többet meg egyen több salátát"


Ez megvan rég óta. 5 éve csak teljes kiőrlésű kenyeret eszek, leszoktam a rántott dolgokról, sok salátát eszek, sokszor az a köret a húshoz.


Mi lehet a baj?


Szerintetek mi lehet? Nagyon aggaszt, utóbbi időben a szex sem megy.



2017. márc. 27. 08:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha edzés és diéta mellett hízol, akkor az a diéta rossz. Csökkentsd a szénhidrátot, kezdd a kenyér (gabonafélék), krumpli és cukor radikális csökkentésével vagy elhagyásával. Ehetsz másmilyen zöldségekest is, nem csak salátát. Főétkezésekre mindig egyél fehérjét is (pl. hús, tojás).
2017. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő?
2017. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!