Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve, nem...

El vagyok keseredve, nem értem, miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Szóval 28 éves nő vagyok, 58 kg jelenleg, pár éve 53 voltam, feljött rám 5 kg ami azóta nem megy le, párszor sikerült lemennem 55re, de kevés ideig tartott.

Most egy hónapja nem eszem kenyeret, cukrot, péksütit, tésztát. Amikre azt mondják, hízlal. Reggelire salátát eszem, ebédre zöldség hússal, vacsora meg túró... 1400 kalóriát tartom.

Erre a változás SEMMI. mások leírják, hogy egy hónap alatt 5 kilót fogytak meg mittudomén.. én miért nem fogyok le semmit??? Ja, tornáztam is párszor, mondjuk heti kétszer. Ilyen videóról, kardió edzést.

Egyek 1000 kalóriát, és még napi szinten kardiózzak? úgy lemenne?

Egyszer lefogytam 12 kilót egy hónap alatt kb. Ez 18 éves koromban volt, de most nem akartam ezt csinálni, mert akkor kb nem ettem semmit. De úgy látszik anélkül nem tudok lefogyni. Alapvetően is egészségesen étkezem. sosem iszom üdítőket, mondjuk gyorsétterembe három havonta eszem egyszer.


2017. febr. 4. 08:03
 1/9 anonim válasza:
Már bocs, de mi a gondod az 58 kilóddal? Milyen magas vagy?
2017. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok. De zsíros... ha akarod küldök képet...
2017. febr. 4. 08:11
 3/9 anonim válasza:
Oké, írtam privátban. :D
2017. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a kilókat kell nézni .. nem hiszem h lenne fogyni valód max 5 kg ami kényelmesen lemegy 3 hónap alatt.
2017. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Először fel kéne rántani némi izmot. Egyrészt hogy legyen némi formád,másrészt több izommal könnyebb a fogyás is,mert az egy energiaigényes szövet. Azért nem tudsz tovább fogyni per pillanat, mert hál' istennek a tested van annyira okos,hogy ezt ne engedje. A te magasságoddal lehetsz éppenséggel 62-63 kg formás bombázó vagy egy 53 kg gyűrödt tescos szatyor is...
2017. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a másik hogy 1200 kalória alá ne igen menj ,mert belassul az anyagcseréd ,és a szervezeted éhezni fog , és mindent elraktároz akármit viszel be. Azt a végén még hízni fogsz. Gondolkodni kéne kicsit,és sportolni ,ahogy előttem lévő írta. A mérlegelés állandóan amúgy is butaság,nem bokszolók vagyunk. A tükör,és közérzet a fontos.
2017. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kis súllyal és kevés mozgással várható, hogy olyan kicsi a kalóriaigényed, hogy csak igen lassú fogyásra lehet esélyed, ha nem koplalsz (amit ne tegyél)... Főleg, ha lassabb az anyagcseréd. Ez ilyen, nem várhatod 58 kilósan és kevés izommal, hogy valamirevaló aktivitás nélkül majd napi 1000 kcal deficited lesz 1400 kcal mellett... Maximum a töredéke. Egy hónap még nagyon rövid, még nem csoda, ha nem látsz fogyást, ha az nem igazán tempós.

Mozogj többet vagy légy türelmes.

2017. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

168centi vagyok, 58kg és sokak számára vékony. Szóval ez nem alapból gáz.


Ha már koplaltál, akkor kipróbáltad a leghizlalóbb módszert, az jól hazavágja az anyagcserét.


Ha nem tetszik az alakod, akkor vagy az izomtömeged túl alacsony, vagy neked is olyan ostoba ideálod van, mint sajnos egyre több lánynak és nőnek.

2017. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nemed: nő

Magasságod: 1.68 méter

Testsúlyod: 58 Kg

Korod: 28 év

Test tömeg indexed: 20.55 - normal!

Javasolt a normál étrend folytatása!


Nekem ezt számolta egy netes program az adataidra, nem hiszem, hogy aggódni kéne. Ez már inkább mentális probléma. Testkép zavar.

2017. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!