Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vércsoport szerint táplálkoz...

A vércsoport szerint táplálkozás elmélete hiteles?

Figyelt kérdés

Arra gondolok pl, hogy én A vércsoportú vagyok, akkor elvileg nekem a zöldségek, gyümölcsök tesznek jót, azokat kellene ennem és húst pl egyáltalán nem. Namost a valóság ennek szöges ellentéte a sertéshúst imádom, minden nap eszek, míg a zöldségeket, gyümölcsöket ritkán, mert azokat meg útálom. Most akkor ez az elmélet hiteles lenne?


Ott vagyok, hogy gondolkozok. hogy vegyek-e olyan kiegészítőt, ami elvileg hozzám illik. Ugye elég gondot okoz mindenkinek, hogy a szükséges vitaminokat, mineráliákat bevigye, mert az élelmiszerekben csekély mértékkel vannak meg és az étrendkiegészítőkben is eltérő arányban töltik meg. Az lenne alogikus, ha már a rám szabott vitamin összetételt venném, ami ugye elvileg a vércsoportom képezi le. Viszont amit olvastam arról, hogy mik a jók számomra és mik a kerülendők, nem vagyok biztos benne és az ára is drága meg az összetevői is alacsonyak [link] Mi a tanácsod? Minden jobbító szándékú választ szívesen vaszek :).


2017. szept. 21. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*tejjel és a tejtermékekkel szemben
2020. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kretenseg. Elegge erzekeny vagyok, es kitapasztaltam, az egeszseges elelmiszereken belul mit nem birok, mit toleralok es mi az, ami nagyon jolesik utolag is. Hat szinte tenyleg a szoges ellentete. Hiszek a telepatiaban, bioenergiaban, nem vagyok szkeptikus. De ez ostobasag.
2020. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A vércsoport szerinti diétával kapcsolatban azt tapasztaltam, hogy nagyrészt illik rám a leírás, nullás a vércsoportom. Van viszont olyan étel, amit a szervezetem nem kíván, hiába írja a diéta. Érdemes kísérletezni, hogy mi az, amit kívánsz, milyen hatása van az egyes ételeknek, nagyon sok egyedi tényező határozza meg, hogy hogyan működik a szervezetünk, befolyásolja, hogy mit és mennyit mozogsz, hány éves vagy, genetika. Ha érdekel mélyebben az, hogy hogyan tudod megismerni, hogy az étkezés szempontjából hogyan működik a tested, ezt a kurzust ajánlom, én tavasszal végeztem el és nagyon hasznos volt. Úgy tudom, szerveznek még később is képzést. [link]
2020. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!