Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen jó zsírégető edzéseket...

Milyen jó zsírégető edzéseket tudtok ajánlani hasra és combra?

Figyelt kérdés
61kg vagyok, 161cm, 13 éves. Le szeretnék fogyni, mert eléggé hájas vagyok. Nektek milyen edzések váltak be, mit tudtok ajánlani? A válaszokat előre köszönöm. :)

2018. ápr. 6. 07:38
 1/4 anonim válasza:

Nem szoktam rendszeresen edzeni, de néha csinálok olyat, hogy fél testtel az ágyra fekszem, és a sorozatban feltolom a lábamat (összeszorítva). Ez mozgósítja a hasizmokat. Combra nem is tudom, mi működne... talán ez is hat rá. Amúgy elkezdhetnél futni is, az is sokat segít.

És semmiképp sem arra törekedj, hogy minimális mennyiségben egyél, hanem arra figyelj, mit viszel be a szervezetbe, mennyi kalóriát. Ha azt fokozatosan csökkented, akkor tudsz fogyni.

Egyébként 161 centinél a 61 kiló ideális :) Nem kell aggódnod miatta:)

2018. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs zsírégetés, hanem kalóriát égetünk. Éppen ezért hiába végzel has/láb gyakorlatokat, az izmok felett lévő zsír nem fog ott helyileg "elégni", vagyis nincs helyi fogyás.

Az étkezésre fontosabb odafigyelni, kevesebb szemét kaja, több zöldség, teljes kiőrlésű cuccok, fehérjében gazdag ételek. És bármilyen mozgás, nem kell csak hasra meg lábra dolgozni, lehet kerékpározás is, vagy futás, úszás, tömegsportok, akármi, a lényeg, hogy mozogj.

2018. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sweetchocolate válasza:
Nem gondolom hogy helyi zsiregetes lenne. Szerintem a szervezeted donti el honnan fogy milyen utemben. Viszont ami szerintem bevalhat: magas rosttartalmu etkezes, alacsony finomitott cukor bevitel, alacsony liszt es finomitott szenhidrat bevitel, magas zoldseg bevitel, mersekelt zsir bevitel, azokbol is inkabb telitetlen zsirt fogyassz mertekkel. Sportnak futas vagy bicikli vagy ugralokotelezes kombinalva sulyzos/ sajat testsulyos edzessel. Reszesitsd elonyben az alacsony felszivodasu eteleket, napi legalabb 5 szor egyel keveset egyszerre. 2 liter viz minimum.
2018. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én Őt ajánlom, kezdő még,de nagyon lelkiismeretes!


https://www.youtube.com/watch?v=ka6D0-I8iRo

2018. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!