Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthonra milyen zsírégető...

Otthonra milyen zsírégető edzéseket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Bocsánat, előbb rossz helyre írtam.

Ha tudtok valami linket az is jó, mindent szívesen veszek. Futni sajnos ebben az időben nem tudtam elmenni még idén de ha jobb lesz az idő, megyek. Addig is itthon szeretnék valamit csinálni, nem szeretnék kondi terembe menni. Természetesen zsírégetés a cél. (10 kg mínusz pontosabban.)Köszi minden választ!


2017. jan. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

ezen az oldalon lévő videókat nézegesd meg, nekem nagyon tetszenek :)


[link]

2017. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TXCowboy ***** válasza:
Edzéssel zsírt égetni nem valami hatékony módszer főleg, ha időd sincs. Például egy 50 kg-os ő egy óra aerobik edzéssel le tud adni 250 kcal-t. Egy tábla csoki kb 500 kcal, szóval 2 óra edzéssel leadtál mindössze egy csokit.
2017. jan. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na kaptál sok értelmes választ. ( Elsötöl bocsi, az tényleg hasznos volt).

Probáld meg a HIIT tréninget, az a legjobb. Bár brutál sokszor, uh ne keseredj el ha az elekén nem megy végig.

2017. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az intervallumos edzések nagyon jók tudnak lenni, még mozgás után is pörgeti az anyagcserédet.
2017. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj az idővel.Énis lemegyek futni,csak odafigyelek az öltözködésre. Amúgy meg az étrenden több múlik mint az edzésen.Az edzéstől leszel formás ,nem pedig egy teleszart zokni.
2017. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából az étkezésemről semmit nem mondtam, én csak az otthoni edzést kérdeztem (miveeel csúszik az út, örülök hogy élek.) Azért köszi mindenkinek, hasznosat is találtam :D
2017. jan. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!