Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan éhes vagyok, mit...

Állandóan éhes vagyok, mit tehetnék? Szeretnék lefogyni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régebben sikerült lefogynom, de az utóbbi időben sajnos sokkal többet visszaszedtem. Szeretnék újra lefogyni, de állandóan éhes vagyok. Esetleg tudnátok tanácsokat adni?

Nem áll szándékomban nagyon gyorsan lefogyni. Olyan 20-25 kg-ot szeretnék leadni, 1-1,5 év alatt.


Kérlek ne gyertek azonnal a sporttal! Tényleg ne, nagyon hálás lennék érte. Jógázom és néha táncolok, legyen ennyi elég. Bár ha tudtok nem aerob, egyéb kifulladós mozgásformát ajánlani, akkor szívesen elolvasom a tanácsaitokat.



2018. máj. 27. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog, úgy látom okosan kezeled

Én is unalmamban zabálok vagy telefonozok, kitaláltam, hogy ha zabálni akarok akkor inkább lemegyek a kutyámhoz vagy felhívok valakit beszélgetni, ha telefonozni kezdek akkor pedig felkelek és telefonozás közben guggolásokat csinálok vagy felüléseket(most is! :D )

Neked is javaslom, hogy amelyik helyzetet nem tudod elkerülni, azt formáld át hasznossá

Ha nagyon szeretsz enni szerintem mozogj többet. Járj gyakrabban biciklizni vagy sétálni.

2018. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ne haragudj, most látom, inkább az étkezés érdekel

Szerintem írj ki egy új kérdést és egy kicsit részletezd az étkezési szokásaidat. Szívesen segítenék de SEMMIT nem tudok a téged körülvevő ételekről, nem tudom, mit tudnál tenni. Azt azért nem írhatom, hogy mostantól a boltban csoki helyett zöldséget tegyél a kosárba, nyilván ez nem így működik, ha az ember hosszútávra tervez.

2018. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!