Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha nem engednek...

Mit tegyek ha nem engednek fogyni?

Figyelt kérdés

Ugy érzem ebbe bele fogok örülni, tudom hogy ,,igy is vekony vagyok" 45kg /165cm de le szeretnék fogyni legalabb 10kg. Ezt a körülöttem levőék nem engedik,ha meglátják hogy fogytam egyből jön a veszekedés....

Ugy érzem ebbe ténleg beleőrülök... miert latom magam 140kg-nak? Miert nem segítenek a pszichológusok sem?


2018. szept. 27. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha...45kg vagy,és 10kg-t akarsz fogyni. Nincs holnap iskola?
2018. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked már nincs miből fogynod! Ez elég veszélyes! Életveszélyes!!!

Hogy-hogy nem segít a pszichológus??

Remélem ez az egész csak kamu...

Tolókocsiban akarod végezni??

(Ha lefogysz 10 kilót, meghalsz!)

2018. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem , nem vicc ://

Önhanytatás miatt voltam több phihologusnal. Viszont ezzel csak ugy tudok le állni ha lefogyhatok , csak ezt nem értik meg

2018. szept. 27. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális!
2018. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy jó parókával kezd a fogyókúrát, mert teljesen kopasz leszel, ha nem hullik már most is csomókban a hajad...
2018. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van, aki figyel rád, vannak emberek, akiket hagynak csontvázzá fogyni, ahol már a kórház sem segít, belehal a delikvens...

Nagyon beteg dolgot akarsz, persze, hogy normális ember nem hagyja...

2018. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass rájuk. Testképzavarod van, ezért látod magad kövérnek soványan. Ha tovább fogysz, nem marad rajtad semmi izom, és belebetegszel.

A pszichológusok nem tudnak ott állni melletted, és figyelni, mit eszel. Minél kevesebb hasznos tápanyagot viszel be (fehérje, zsír, vitaminok és egyebek), annál jobban be fogsz kattanni, mivel ezek az idegrendszer megfelelő működéséhez is szükségesek.

2018. szept. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor tudsz ezzel leállni, ha lefogysz, hanem akkor is, de lefőképp akkor, ha az önértékelésed és a mentális problémáid rendbe jönnek.

Ezen ügyködj inkább...

2018. szept. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!