Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet, hogy hirtelen...

Mitől lehet, hogy hirtelen felszedtem pár kilót, és mást is érzek?

Figyelt kérdés
Kb egy hete 4 kilóval több lettem, ami tudom tudom, nem nagy katasztrófa, de csak a hasam lett nagyobb és talán keményebb is. És azt érzem hogy ha eszek akkor hányingerem lesz. De nem ettem többet mint az előző hetekben. sem mást (több zsír, több cukor stb) mégis feljött a 4 kiló és kiáll a hasam. Nagyon zavar, hogy mitől lehet. Próbáltam edzeni rá egy kicsit, meg megpróbálok sok zsír és cukor nélkül enni, meg sok gyümölcsöt, zöldséget fogyasztani. És nem akar lemenni. Nő vagyok, de a terhesség kizárva, és nem vagyok manstruációhoz sem közel. Ittam ma 4 féle kakukkfűből gyógyteát, ami jó a gyomorproblemákra. De nem tudom, hogy ez betegség lenne, vagy a szervezetem máshogy bontja le hírtelen a táplálékot. Ötletem sincs. Valakinek van tapasztalata esetleg? Vagy tudna tanácsot adni, hogy mit csináljak? Köszönöm előre is.

2018. okt. 10. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hirtelen nyilván nem hízhattál, de valamitől nagyobb lehet a vízvisszatartásod, illetve ott a salakanyag kérdése is, nem írtad, hogy széklet terén minden OK-e, mert ha mondjuk nincs egy hete, akkor nyilván az is benned van még.

Fura, de ezt így messziről még egy orvos se tudná megmondani, mi. Ha rosszul vagy, akkor menj orvoshoz, ha annyira nem, akkor talán légy türelmes egy picit.

2018. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!