Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hirtelen felszedtem öt kilót...

Hirtelen felszedtem öt kilót és nagyon megrepedt a bőröm mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég csúnya csak a lábamon vannak de nagyon undorítónak tartom magam

Ha strandról van szó jön,hogy rosszul legyek

Kérlek segítsetek



2018. júl. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, az örökre ott maradt, max kicsit kifakul. Ne hizz tovább es nem reped tovább a borod
2018. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal már semmit. Menj el pszichológushoz, ha nem tudod kezelni ezt a jelentéktelen problémát. Senkinek nem tökéletes a bőre, a nők többségén pedig vannak striák. Teljesen természetes. Senki nem fogja azt nézni rajtad.
2018. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Puszta szolidaritásból,én is undorítónak tartalak.
2018. júl. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok folyadék, egyél némi állati zsiradékot (kell a kollagén a bőrnek) rendszeresen, sportolj, és ne hízz tovább, csak ha szükséges, de ne ilyen ütemben!

Ez elmúlni nem fog, de halványodni igen. Kb. ezüstös árnyalatra ki fog fakulni.

2018. júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha terhes leszel akkor is előfordulhat,hogy lesz. Ez már csak gyöngyházszînre fog halványodni. Egyebként szedj kollagént nagyon hasznos a bőrnek.
2018. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

idővel halványodik.

nekem is vannak striáim, amik ha fogyok, látványosabbak, ha hízok eltűnnek (de pont az ilyen jojó miatt lesz egyre több)

azt hiszem idővel tényleg egyre kevésbé látványosak... vagy mert regeneáróldik a bőröm, vagy mert évről évre kerekedek :) :) az tuti életkor +1, kiló +1.

de ahogy öregszem egyre kevésbé érdekel.


nem ezek a tigriscsíkok a mérvadók. a jó forma, szép megjelenés sokkal előrébb való. ezzel csak az intim helyzetben kell foglalkozni, de akit intim helyzetbe "beengedünk" az meg már ezt is kell, hogy szeresse, épp úgy, ahogy testünk lelkünk minden kis elemét...

2018. júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!