Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, mit tegyek?

Hízni szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok, 174 cm magas, 60 kg.

Napi 3500-4000 kalóriát viszek be a szervezetembe, mégsem tudok hízni, néha felmegyek 61-62 kilóra, de azonnal vissza is esik ahogy egy kicsit kevesebbet eszek. Napi 2-3 alkalommal megyek wc-re, véleményem szerint gyors az anyagcserém.



#kalória #Hízás Étkezés
2018. dec. 27. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szívj kannabiszt.
2018. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3500-4000 kalóriát... Na persze! De ha ez nem segít, akkor emeld 5000-re!
2018. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Estenkent igyal meg 3-4 sort es tolj be hozza egy zacsko chipset. Hosszu tavon garantalt hatas.
2018. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban az átlag kalóriabevitel közel kétszeresét viszed be és mégsem hízol, akkor két dolog lehetséges:

- Vagy le is adod pl intenzív sporttal

- Vagy valami komoly betegség (anyagcserebetegség, autoimmun betegség, rák) van a háttérben

2018. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanebben a cipőben járok nőként, 20 éves vagyok 162 centihez vagyok 44 kiló. Tudom mit érzel, bár engem szerencsére mindenki többnek néz :D Ilyen a genetikánk valószínű, édesanyám 45 kiló volt, mikor engem várt(:


Bár.. ha 3500 kalória mellett semmi nem megy fel, az tényleg fura. Én 2300-at viszek be (nőként), ha tartom akkor megyeget. A napi 3 ürítés az egy picit sok. Nem nézettél még véletlenül pajzsmirigyet? Vérvételből megtudják nézni. Na meg tudod mit kellene még evés mellett, edzeni, tömeget növelni. Rám semmi zsír nem tud szinte jönni, de izom az igen :D Így is csak az van rajtam, ezért nem tűnök soványnak. Próbálj meg fokozatosan kialakítani egy edzéstervet súlyokkal és ne add fel! Eleinte nagyon nehéz, de lesz eredménye.

2019. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!