Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barátnőm nagyon meghízott....

Barátnőm nagyon meghízott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy az orvosunk es mivel aggódtam erte megkértem árulja el hany kg. Azt mondta 122,7. Ez naaaagyon sok. Folyton csak zabál otthon ul tvt nez. Szeptemberben még 83 kg volt szerintem vagy lehet kevesebb. De az is mar picit több volt mint kellett volna de ez... Nagyon elhízott. Tegnap voltunk strandolni es a hasa annyira borzasztóan lógott. Lötyögött fel le a hasa. Es nem érdekelte. Ha leül 2 nagy hurkává alakul at a hasa. Igaz külföldön ez valahogy elfogadottabb, lehet ha Magyarországon lennénk akkor megszolnak ott es talan észbe kapna. Mit tegyek?:( még csak 20 lesz iden...

2019. máj. 13. 12:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#8 a srac eskuszom egy adonisz:D 190+magas izmos. Barna haj kek szem. Irtó helyes tényleg, meg alapvetően rendes meg cuki stb. De egyszeruen mintha hizlalna a barátnőmet. Kozbe meg o mindennap masfel 2 orat van az edzoteremben. Hazafele persze hoz valami hizlalot a barátnőmnek... Többször beszeltem vele is szepen hogy ez így nem jo de nem igazan erdekelte...
2019. máj. 13. 12:50
 12/33 A kérdező kommentje:
#9 beszéltem vele is mar az elejen. Akkor se erdekelte.. Sose figyeltem arra amit mondtam
2019. máj. 13. 12:51
 13/33 anonim ***** válasza:
59%

Azért hizlalja, mert beteg. Olvass utána, van ilyen fétis. Sokan nemcsak az extrém kövérségért vannak oda, hanem mindenért, ami ezzel jár. Kisajátítja a lányt, rá lesz szorulva, mert segítségre szorul majd sok mindenben, ráadásul csak az övé lesz, mert nyilván nem lesz túl népszerű így a legtöbb férfi körében, és egyre inkább kevésbé lesz mobil, kevésbé fog eljárni otthonról.

Ez a pasi beteg.

2019. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

#10 nyilvan nem de nem normalis hogy ennyit zabál. Mert o mar nem eszik hanem sajnos zabál. Nem tilthatom meg neki de valahogy lekene állítani. Megint kihizta a ruháit. A nadragjarol a gomb lepattant ma ebed utan. Es csak ennyit mondott: huh mindjart kényelmesebb...

Mintha élvezné hogy így elhízott.

Es sajnos a legtobb a hasara megy nagyon durvan. Hetre hétre latom ahogy a hasa ereszkedik... Ilyen fiatalon ez nem normális...

2019. máj. 13. 12:54
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Az se normális, hogy ott beszéled ki.
2019. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#15 szerintem semmi probléma ezzel. Semmi név nincs benne senki nem tudja ki kicsoda:D
2019. máj. 13. 13:00
 17/33 anonim ***** válasza:
16%
Én se értem mit akarsz tenni? Mert ha ő neki ez így ok, akkor te semmit nem tudsz tenni.
2019. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#17 nem tudom. Tanácstalan vagyok. Nézzem vegig ahogy akkorara hízik hogy nem fog kimozdulni se? Vagy hogy belehal a sajat zsírjába?
2019. máj. 13. 13:10
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy aggódsz, okod is van rá, de az a helyzet, hogy felnőtt emberen nem lehet segíteni, ha ő nem akarja. Akkor sem, ha gyerekkori barátnőd az illető, és akkor sem, ha láthatóan saját maga alatt vágja a fát. A gyógyulás felé az első lépés az lenne, hogy elismeri, van egy problémája - ameddig ezt nem teszi meg, papolhatsz neki akármennyit. (Teljesen jószándékúen szeretném megjegyezni, hogy a testsúlya személyes egészségügyi adat, és az orvos nem adhatta volna ki. Tudom, hogy ezeket a dolgokat Magyarországon lazábban kezelik, de utánakérdezni sem szép dolog, kiadni pedig elviekben bűncselekmény.)
2019. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Jo persze de az orvosunk az mar csaladtagnak szamit. Es nem mint orvos vizsgálta ki hanem mint a csalad baratja. Olyan mint a nagybattyank. Mindkettőnknek o a keresztapukaja. O is agodott erte epp emiatt vizsgalta ki. Egeszsegileg eddig meg semmi olyan ami nagyon drasztikus lenne. Bar errol nem beszeltunk. Nyilvan mert nem tehette. De ez elszomorító hogy valaki csak egyfolytában hízik... Es megis csak a baratnom...
2019. máj. 13. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!