Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barátnőm nagyon meghízott....

Barátnőm nagyon meghízott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy az orvosunk es mivel aggódtam erte megkértem árulja el hany kg. Azt mondta 122,7. Ez naaaagyon sok. Folyton csak zabál otthon ul tvt nez. Szeptemberben még 83 kg volt szerintem vagy lehet kevesebb. De az is mar picit több volt mint kellett volna de ez... Nagyon elhízott. Tegnap voltunk strandolni es a hasa annyira borzasztóan lógott. Lötyögött fel le a hasa. Es nem érdekelte. Ha leül 2 nagy hurkává alakul at a hasa. Igaz külföldön ez valahogy elfogadottabb, lehet ha Magyarországon lennénk akkor megszolnak ott es talan észbe kapna. Mit tegyek?:( még csak 20 lesz iden...

2019. máj. 13. 12:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Sose mondtam hogy gaz vele megjelenni. Perszs jelentos tulsullyal rendelkezik es sajnos jelen allaspont szerint ez csak gyarapszik majd de megis csak a baratnom. Nem fogom emiatt hanyagolni. Inkabb o hanyagol engem. Nem jon mar el velem setalni vasarolgatni se. Persze megertem minek jonne mert szegeny alig talal ruhat es rosszul esik neki de errol o tehet. Mar szinte csak akkor jon el velem ha kajalni megyunk.. es akkor se fogja vissza magat. Fel se bir sokszor kellni ugy tele eszi magat. Persze ilyenkor a nadragot kigombolja es ezzel szamara megis van oldva a problema. Csak rossz nezni ahogy igy elhizik. Es nem latja be mennyi kart okoz maganak.:(
2019. máj. 13. 18:29
 32/33 anonim ***** válasza:
Már semmit nem tudsz.
2019. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta a barátnőddel? Tovább hízott vagy sikerült lefogynia?
2020. jún. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!