Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barátnőm nagyon meghízott....

Barátnőm nagyon meghízott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy az orvosunk es mivel aggódtam erte megkértem árulja el hany kg. Azt mondta 122,7. Ez naaaagyon sok. Folyton csak zabál otthon ul tvt nez. Szeptemberben még 83 kg volt szerintem vagy lehet kevesebb. De az is mar picit több volt mint kellett volna de ez... Nagyon elhízott. Tegnap voltunk strandolni es a hasa annyira borzasztóan lógott. Lötyögött fel le a hasa. Es nem érdekelte. Ha leül 2 nagy hurkává alakul at a hasa. Igaz külföldön ez valahogy elfogadottabb, lehet ha Magyarországon lennénk akkor megszolnak ott es talan észbe kapna. Mit tegyek?:( még csak 20 lesz iden...

2019. máj. 13. 12:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

Beszéltél már vele erről? Őt nem zavarja a súlya?

Ha mást nem, az egészsége miatt is érdemes lenne lefogynia pár kilót.

Életmódváltásra lenne szüksége. Péksütemények, gyors kaják, instant ételek, cukros üdítőket száműzni, ha lehet akkor mindennap egyen zöldséget és gyümölcsött. Jobb az ha naponta eszik sok kicsit, és figyel az adagokra.

Ha sportolásra kerülne a sor ajánlanám az úszást neki, az nem terheli meg az ízületeket úgy mint a futás.

2019. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele persze csak ovatosan nem akartam megbántani. Mosolygott megköszönte hogy aggódom es ugyanugy ettem tovabb a gyorskaját ami persze mondanom sem kell tocsogott a zsírban. Multkor behazudtam hogy elromlott a lift nálunk. Még ki is ragasztottam cetlit errol. Igy gyalogolnia kellett. Mellesleg csak 2 emelet. Kb 5x álltunk meg es mire felettünk ugy kifulladt mintha futni mentunk volna több km-t...
2019. máj. 13. 12:39
 3/33 anonim válasza:
64%

ÉN nem is jöttem volna össze eleve ilyen csajjal ha már akkor tudtam az a súllya is sok.

Ultimátum itt már nem segít,én először megvonnám a szexet plusz kiköltöznék a hálószobából vagy a találkozásokat drasztikusan ritkitanám,vegye magát észre.

De amúgy nem vesződnék vele,azonnal lapátra tenném már az elején is.

2019. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

40 kiló plusz esetén, már rég szólni kellett volna. Még az első 5 kilónál. Az még könnyedén kezelhető.

Nem kell soványnak lenni, de ahogy írod, már akkor is volt rajta felesleg és ez a 40 kiló ehhez jött még hozzá.

Komolyan elbeszélgetnék vele, biztosan van valami mentális problémája, mert valaminek kell lennie a háttérben, ami miatt ennyit eszik.

Nekem ez hosszú távon nem lenne működő párkapcsolat. Nem kell ugyanannyi kilónak lenni mindig. A férjemen is van plusz 15 kiló, ahhoz képest, hogy megismertem. De nem 40! És nem is 20 évesek vagyunk. Szóval ezzel nincs bajom. De azért ilyen fiatalon, ennyire ne hanyagolja el magát valaki.

2019. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Te most lány vagy vagy fiú vagy?
2019. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#3 elfelejtettem oda irni hogy enis lany vagyok. Nem kapcsolati szinten baratnom. Hanem gyerekkorunk ota.

Igazabol van egy srac az életébe. Bar elég fura alak. Folyton veszi neki o is az ilyen hizlaló kajákat meg csokit stb. Mindig olyan étterembe mennek ahol korlátlan az ital fogyasztás. Par napja mikor naluk ejszakaztam hajnal 3 fele neki allt pizzat enni. A srac meg semmit nem szol. Mindig annyit mond hadd egyen ha ehes...

2019. máj. 13. 12:45
 7/33 A kérdező kommentje:
elnezest minden valaszolotol. Csak egy aggódó barátnő vagyok. En hibáztam nem jeleztem a kérdésben
2019. máj. 13. 12:46
 8/33 anonim válasza:
30%

Lehet a srác nem igen kelendő a nőknél,és muszáj ráhagyja ha nem akar punci nélkül maradni évekig.

Szerintem ez lehet benne,nehezen tudna nőt szerezni így inkább tűri ezt.

2019. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%

Ha barátnők vagytok, akkor pláne szólhattál volna neki korábban.

A srácnak meg valószínűleg ez a fétise. A barátnőd többet érdemel ennél, minthogy egy beteg elme játékszere legyen.

A TLC-n volt egy sorozat, ahol extrém kövérek akartak lefogyni. Ott is általában egy fétises pasi volt a párjuk a nőknek. Aki el is hagyta őket, amikor sikerült jelentősen fogyniuk.

2019. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9%
Így van, egyen csak ha éhes. Vagy te mint "jó" barátnő mit akarsz? Elzárni előle a hűtőt?
2019. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!