Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/844 anonim ***** válasza:
92%

A féltékenység is a szorongás és önértékelési zavar jellemző tünete. Tehát magadon kell dolgoznod.


Ha te rendben vagy magaddal, és magadhoz illő társat akarnál, akkor nem lennél betegesen féltékenykedő. De te ezt kizárod: magaddal nem foglalkozol, viszont a másikra pakolnád a magad terhét, és irreális követelményekkel, elvárásaiddal terheled, aztán görcsölsz, hogy elveszted.


Azt mondod, hogy nem vagy beteg. Aki "hangokat hall", főleg amik öngyilkosságra biztatják, az bizony beteg.


Eleve rossz megközelítés az, hogy a másiknak kell meggyógyítania téged, és az is, hogy a másik az életed értelme. Önmagadért kell élned, és jól élned, egészségre törekedned, teljes értékűvé válnod, amit nem lehet egy-egy szurival, pirulával megoldani, ehhez kőkemény lelki munka, vagy ha más nem, akkor élettapasztalat kell.


Legyél olyan, akit szeretni lehet, talán akkor szeretni is fognak.

2022. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/844 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg soha nem fogsz találni, ameddig pár dolgot nem változtatsz.

Leírom, hogy mi az, ami ebben megakadályoz:


1. "Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok"

A férfiak utálják az állandóan rinyáló nőket. A BMI-d 20,81. 20 és 25 között normális, az elméletileg ideálishoz még 2 kilót HÍZNOD kéne. Kiábrándító, és kapcsolatromboló, amikor egy nő állandóan próbálja a másikat kiábrándítani. Márpedig te ezzel pont ezt éred el. Ráadásul komolyan beteg is vagy, ha te "ducinak" mondod magad.


2. Zavaró, amikor egy nő ennyire negatív. Én passzoltam már alakulóban levő kapcsolatot egy nagyon jó nővel azért, mert a beszélgetéseink 90%-a arról szólt, hogy panaszkodott, hogy ő mennyire ronda, kövér, rosszak az arányai, stb. És mondhattam bármit, az eredmény vagy veszekedés lett, vagy simán csak sulykolta tovább az önképzavaros hülyeségeit. Végül én mondtam le a randit, és minden további ismerkedés lehetőségét, mert egyszerűen toxikus az ilyen nő.


3. A nagy többség utálja a felszínes embereket. Te pedig annyira felszínes vagy, amilyennel még soha nem találkoztam. Bocs, ha ez most szíven üt, de tényleg: neked semmi más nem számít, csak a külső, és ebbe vagy már gyakorlatilag belehülyülve.

"Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra"

"Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni"

"addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna)"

"Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni"

Ennyire felszínesek még az instaribi cicababák sem szoktak lenni, és aztán ők is rémesen taszítóak egy normális férfi számára. Akinek meg nem, az javarészt csak dugni akar. De te még náluk is felszínesebb vagy. Csodálom, hogy a havi keresetre, és a személygépjármű márkájára nem írtál valami irreális értéket. Azzal teljes lenne a felszínességi listád.

"Tudom hatalmas elvárásaim vannak"

Én inkább irreálisnak nevezném.


4. Beteges vágyaid és tévképzeteid vannak.

"Például a lengőbordáit kivettette."

Tényleg nagyon beteg vagy. Egy torz műnő meg egyetlen normális férfi számára nem vonzó. Legfeljebb csak valami beteg idiótának.

"ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )"

A nagy fenét! De próbáld ki! Lehet kapni kék kontaktlencsét. A hajadat befestheted szőkére. Aztán nézd meg, hogy hányan ugranak a nyakadba. Majd számolj be róla.


5. Az sem segít, hogy nagyon torz a gondolkodásod.

"Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok"

Na, ezt az egyet jól látod.

"ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl"

Akkor talán nem olyanra kéne hajtani, aki ilyet vált ki belőled. Persze, tudom, ez a te felszínes lényed számára elképzelhetetlen, neked egyedül az számít, hogy centire és színre olyan legyen a kanod, amilyet megálmodtál.

"Ez patthelyzet."

Nem. Ez nettó ostobaság a részedről.

"Most akkor mondjak le erről az ideálomról"

Ameddig ilyen torz elképzeléseid vannak, addig inkább az egész társkeresésről mondj le.


Nem fogom minden mondatodat kielemezni (pedig sajnos nincs olyan mondatod, ami ép gondolkodásra vallana), lényeg, ami lényeg: ilyen hozzáállással ne is akarj senkit magad mellé.

Tudom, hogy beteg vagy, és úgy sejtem, nem szeded a gyógyszereidet, de a betegséged önmagában nem magyarázza ezeket a hülyeségeidet.

Majd ha egy pasiban képes leszel az érző lényt is meglátni, és nem csak hajszín, meg szemszín kombója lesz számodra egy férfi, akkor majd talán lesz valaki, akivel összejöhetsz. De az ilyen felszínes nőcskék legfeljebb csak egy röpke dugásra jók.

2022. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/844 anonim ***** válasza:
86%
soha
2022. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/844 anonim ***** válasza:
83%

ma 11:37

Nagyon jól látod a helyzetet, csak egy aprócska dologban tévedtél.


""Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok"


Na, ezt az egyet jól látod."


Ennek a csajnak NAGYON NEM a féltékenység a FŐ problémája. Az csak az ezredik a sorban, de persze ettől még nagyon súlyos probléma.


Minden mást tökéletesen leírtál.


De semmi gond, Detti fejébe ez nem megy be, ő továbbra is vár a szőke kékszeműjére, esetleg szemátültetésről ábrándozik magasító műtéttel.

2022. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/844 anonim ***** válasza:
84%

#64: Igaz, valóban nem a fő probléma ez.

A fő probléma ezen kérdés szempontjából a túl alacsony értelmi és érzelmi intelligencia. Főleg utóbbi.

Meg persze az, hogy a saját maga által teremtett kis világban él, és egyre jobban szűnik meg a kapcsolata a valósággal.

Én nem tudom, hogy mi a fenét csináltak ott a pszichiátrián, de ma már nagyon jó gyógyszerek léteznek, amikkel a tüneteinek a nagy része orvosolható. Mondjuk az érzelmi intelligenciája nem fog tőlük megnőni, de legalább az ájulásfétiséből, meg az élien-mániájából talán kikeveredne.

Aztán persze lehet, hogy kapott rá gyógyszert, csak nem szedi.

2022. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/844 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Ma olvastam ezt az érdekes cikket. Három téveszmés ember akik Jézusnak hitték magukat. Az a lényeg hogy ahogy a közepe felé írja:

,, Pár hónap múlva a viták lecsendesedtek, mindhárman elfogadták a másik kettő létezését, már persze a maguk tévképzeteiből felépített világba gondosan beillesztve őket"

Egy régebbi kérdésedben emlitetted hogy hangokat is hallasz. Ami gyógyszert szedsz az antidepresszáns amit nem véletlenül írt fel az orvos.

Skizoaffektív zavarokról is itt egy kis olvasmány.

[link]

Nem vagyok szakértő, de nálad hasonló gondok lehetnek.

Kapcsolatod pedig akkor lesz a lelkileg testileg ép egészséggel leszel.

2022. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/844 A kérdező kommentje:

Bocsanat ha tegnap nagyon ki voltam akadva egy másik kerdésemnél de lelkileg nagyon lelombozo dolog történt. A strandon volt egy kidolgozott testű fiatal szőke srác aki ott volt a büfében kérdeztem tőle van e barátnője mondta hogy van rendelt valamit és leült a barátnője mellé . Ott csókolóztak én meg úgy éreztem magam mint egy selejt akit kidobtak a kuka mellé :( Mondanom sem kell a lány szőke volt. Elkeseritő hogy az evolúció sarkalatos törvényei ennyire meghatározzák azt hogy mindenki a hasonlóval szeretne együtt lenni. És a lány még vekony is volt. Én rajtam van kb 10-12 kiló súlyfelesleg szerintem de sokan ezt vitatják. A legszörnyűbb hogy ilyen alkattal strandra se szabadna mennem mert összeér a combom.

No de mindegy is nem tudom mit lehetne tenni az ilyen ősemberi ösztönű emberekkel akik a hasonlóval és nagyon széppel akarnak együtt lenni. Értem hogy az evoluciónak az a célja hogy a legszebb, legéletkepesebb utodot hozza letre, és nyilván az embernek is van hova fejlődnie de szerintem igazán megtehetné egy szép szöke fiu (volt meg pár szép srac a strandon) hogy egy nala kevéssé szep lannyal van együtt. Az a gond hogy a férfiak a külsőt nezik gyakorlatilag nőként semmibe vesznek ha nem vagy szep mert nem nezik a belső értekeket :(

Bezzeg ha a vizbefulladtam volna odajöttek volna kimenteni a fiúk.

Életemben előszőr meg mertem szolitani egy fiut szerelmi szandékkal és már is össze törik a szívemet.

2022. júl. 2. 10:19
 68/844 anonim ***** válasza:
89%

"No de mindegy is nem tudom mit lehetne tenni az ilyen ősemberi ösztönű emberekkel akik a hasonlóval és nagyon széppel akarnak együtt lenni."


Fekete hajú vagyok, de Te kizárás, mert te csak szoket akarsz. Akkor mit vársz? Más szemében a szálkát, magadéban a gerendát se?

2022. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/844 anonim ***** válasza:
91%

"Az a gond hogy a férfiak a külsőt nezik"

Milyen mázli, hogy te a belső értékeket nézed a pasikban, és nem számít a külső. :D


Ha nem akarod, hogy a combod összeérjen, állj terpeszbe.


Ja és milyen szemétláda, hogy összetörte a szíved... még össze se jöttetek, máris megcsal.


Komolyra fordítva a szót...


Már mondtuk, hogy ameddig nem gyógyulsz meg, nem teszed helyre magad, nem állsz készen egy párkapcsolatra. Ezt nem viccből mondtuk, nem irigyeljük tőled a szőke kék szemű pasikat.


Addig ha össze is jönnél eggyel, csak tönkre tennéd a kapcsolatot, és abban ketten sérülnétek - ő és te. Rosszabb esetben ha még egy gyerek is összejönne, akkor ő is, és őt sajnálnám a legjobban, téged meg a legkevésbé, mert figyelmeztettünk.

2022. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/844 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket semmi képpen
2022. júl. 2. 21:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!