Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:

azért szenvedsz mert te ezt akarod. gratulálok.

már egyre jobban látom ,hogy nem vagy normális.

el sem olvasod rendesen miket ír neked az ember, így aztán lehet segíteni hogy még csak elsem gondolkozol rajta,

vagy megpróbálsz változtatni. nem. csak szajkózod ugyanazokat a dolgokat, hogy jaj neked így meg úgy rossz.

akkor elmondok egy fura tényt: képzeld, nem csak neked rossz! másnak is!

2013. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 A kérdező kommentje:

"azért szenvedsz mert te ezt akarod. gratulálok."


Pont hogy nem akarok szenvedni. Nem hallottál bég a kényszeres gondolatokról-ól

ha nem tudsz rólam semmit mi a f*szt pofázol bele????

2013. márc. 30. 13:52
 93/93 anonim ***** válasza:

de, hallottam a kényszeres gondolatokról és tudod mit? évekig szenvedtem velük, mit csináltam? VÁLTOZTATTAM MAGAMON!

a gondolataimon, MINDENEN! felfogod, hogy ha a rossz berögzült, kényszeres gondolatok előjönnek, akkor esetleg a jó és pozitív gondolatokra átváltasz, és képes lehetsz másra is, nem csak a rossz berögzült gondolatokra? megérted végre azt, hogy ha elkezdesz másképp , egy kicsivel pozitívabban is gondolkodni, akkor képes vagy másféle gondolatokra?amik 1000x jobbak. a gondolataidat ki uralja , ha nem más, mint saját maga, az ember. akaraterőről hallottál már? vagy önmagunkban vetett hitről? te ezt akarod ez is lesz!!! szenvedj tovább- ha te ezt szereted. ezt dumálom már neked oldalakon keresztül, de ilyeneknek nem érdemes segíteni. már rájöttem.

aki po.fázik az pedig csak te vagy, segítenek neked oldalakon keresztül mindenki próbálkozik hogy jobb belátásra juss, de még egy köszönöm sem, csak károgsz mint egy varjú aki lenyelt egy baltát. sírsz, minek? elgondolkodni azért remélem eltudsz még. vagy az sem megy? és megint leírom: Másnak ettől sokkal szarabb, sőt, vannak ugyanolyanok mint te!! nem csak te szenvedsz! nehogy azt hidd, hogy csak te tudod milyen az a mániákus depresszió, dadogás, szorongás, kényszeres hülye gondolatok! a szociál fóbiáról nem beszélve. .....stb

miből gondolod, hogy senki sem tudja megérteni a te problémádat?miért gondolod azt, hogy csak neked rossz?! és mi a fenéért nem érted meg, hogy ha te magadon nem tudsz változtatni akkor más nem fogja megtenni helyetted. ezt az utat neked kell bejárnod! nem másnak. én sem hittem el semmit, amíg mondták nekem, egészen addig amíg el nem gondolkoztam saját magam, a gondolataim világában be nem zárkóztam jó fél- vagy egy évre..... amíg te nem vagy képes ezekre, addig ne várd máshonnan a segítséget. más csak az ajtót mutatja meg neked, az ajtón viszont NEKED kell belépned!

ha te azt gondolod, hogy szar lesz az is lesz, ha te azt gondolod hogy minden jó lesz, akkor minden jó lesz! ilyen egyszerű. nem mondom néha az élet belekutyul, és? abból is tanulni kell. mindenből tanulni kell valamit. vedd már észre, hogy ebből áll az élet.

azt vártad,hogy felteszed a kérdésed és majd mindenki helyeselni fog neked? meg sajnálkozni,hogy de sajnállak téged. legközelebb gondold át ezerszer milyen kérdést írsz ki, mert majd jönni fognak a """nem normálisak""" akik hajlandóak veled oldalakon keresztül segíteni. nem is értem minek írtam.

régen én is ilyen voltam, negatív,pesszimista alak aki mindenben a rosszat látta, szorongtam állandóan, nem hagytam hogy megtörténjenek velem a jó dolgok.... de tudtam,hogy ha ezt hosszabb távon csinálom akkor nekem annyi. hogy csak magammal cseszek ki!! és változtattam, nehezen eleinte mint minden dolog, nehezen indul de aztán egyre jobb és jobb lesz ,a másik része hogy sohasem szabad feladni félúton mindig előre kell tekinteni! soha nem hátra! csak előre. és ha elakadsz, elesel, akkor is csak előre menni tovább!!!

kineziológia. ahogy ajánlották már előttem. arra érdemes lenne elmenned. ja nem, tudom a válaszod, 'neked az nem segítene, nem érdekel....'' én nem tudok változni ' ' én ilyen maradok örök életemre'... mi lenne ha egy kicsit megerőltetnéd magad,és ezekre a gondolatokra cserélnéd? ' nekem az segítene, érdekel' 'Tudok és akarok is változni' 'nem maradok ilyen egész életemben' 'sikerülni fog'. .... egy idő után észrevennéd,hogy ez nem is olyan nehéz, és nem is olyan rossz dolog ez, ha pozitívabban kezdesz el gondolkodni. találd meg a problémáid forrását, ha azok megvannak, egyenes út felé vezet a változásod is.

2013. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!