Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
 61/93 A kérdező kommentje:
csak úgy elszomorodok
2013. márc. 29. 20:32
 62/93 A kérdező kommentje:
soha senki nem fog megérteni engem ez a kegszomorúbb :(
2013. márc. 29. 20:33
 63/93 anonim ***** válasza:

de megfog érteni téged, szerintem egy szakorvos.

menj orvoshoz ez nem maradhat így.

2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 LeftBehind ***** válasza:

Én nem ajánlanám a pszichológust. Bármire rámondják,hogy depresszió,felírnak neked egy rakás ártó "gyógyszert" aztán hetente vissza kell járnod,hogy végighallgasd ugyanazt a süket halandzsát,amit előtte is már százan próbáltak lenyomni a torkodon.

Amit viszont ajánlani tudok,az a kineziológia. Remek feszültségoldó terápia minimális spiritualizmussal keverve. Plusz esetleg megpróbálkozhatnál a meditációval.

2013. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:

"

annak a láb kéz nélküli embernek ezerszer jobb mint nekem."



hihetetlen, hogy ezt gondolod. komolyan. de igen, legyen igazad, annak a kéz és láb nélküli csávónak tényleg nagyon "jó".....nem is tudom,hogy ezen a kijelentéseden sírjak-e vagy inkább nevessek.


vannak normálisabb pszichológusok is, csak nehéz kifogni azokat.

a kinezoológiát azt én is ajánlom!

2013. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Olvasgasd át ezeket, nézelődj, kutakodj utána hátha megváltozik a gondolkodásmódod. Vagy legalább használ valamit.

Azt, hogy a boldog dolgoknál előjönnek azok a "nem tesznek boldoggá" gondolatok az elég szar lehet. :/

Viszont (márha akarod, mert minden csak tőled függ: pszichológus, új gondolkodásmód stb.) megváltoztathatod! Döntsd el. Azt írtad, hogy nem akarsz semmit, nem akarsz barátkozni stb. Innentől kezdve nem tudunk neked tényleg SEMMIT DE SEMMIT segíteni! És ha nem akarsz élni, akkor viszont ne sajnáltasd magad a neten, mert azzal nem érsz el semmit.

Ha viszont még akarsz változtatni akkor nem késő elkezdeni. HA AKARSZ változtatni. Mert mi itt írhatunk neked bátorító szavakat, ötleteket, megpróbálhatunk megérteni, ha te nem akarsz ezzel mit kezdeni.

És mivel (személy szerint így gondolom) a halál nem valami kellemes megoldás ezekre (+ha azt gondolod a halál boldoggá tenne, jönnek megint ezek a gondolatok, hogy még az se) szerintem kezdj valamit, húzzál az oldalakra, gondolkodj el mindenen és dönts.

Rajtad áll.

2013. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 LeftBehind ***** válasza:

65. Vééégülis egy részből igaza van a kérdezőnek - Vujicicnak nem kellett semmiből átszoknia. Ő így született,neki ez volt a normális,ott volt az egész élete,hogy megtanuljon így élni. A másik dolog pedig,hogy az emberek sokkal elnézőbbek olyasvalakivel szemben,akin fizikailag látszanak a "hiányosságok". Amint elkezdte csinálni az előadásait,mindenki a "lába" előtt hevert.


Amúgy a kineZOOlógián jót röhögtem XD

2013. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:

azt gondolod hogy mi megtudjuk oldani a te helyzeted kérdező?

oldalakon keresztül próbáljuk a lelket önteni beléd, meg akarjuk érteni a helyzeted. senki sem fogja megérteni:. na és miért kell hogy más megértse a problémád? Inkább azon lennél hogy változtass te is tudod jól,hogy ez így neked rossz.

mint írtam, keresd meg a kiindulópontot, ami szerintem gyerekkorodban gyökeredzik. a probléma forrását, hogy miért lettél ilyen és hogy miért szomorodsz el mindig. ....

képzeld azt el, hogy én is van amitől elszomorodom, vagy inkább menekülök előle de tudom,hogy ez honnan ered. mert elgondolkoztam rajta, vajon én hol akadhattam meg a mentális fejlődésemben. képes voltam arra, hogy elgondolkozzam azon,hogy tudjam mi okozza ezt.

nem igaz, hogy ennyire lehetetlen alak vagy. kapd már össze magad és ne siránkozz. nem kell mindennek klappolnia ahhoz hogy élvezzük az életet de törekedni kell hogy jól érezzük magunkat. és ezt te is jól tudod hogy ez így igaz.

az hogy sírsz nem lesz jobb. és akármit mondasz: de igen annak a kéz láb nélküli csávónak sokkal de sokkal nagyobb oka lehetne azért, hogy szomorú legyen. de nem az! mert ő élni szeretne! még így is,hogy nincsenek kezei meg lábai. csodálkozol, hogy mindenki az ő videóját linkeli be? ne csodálkozz rajta. mert az egy csoda, hogy ez a pasas szeret élni és már van egy gyereke is. és irigylése sőt tiszteletre méltó a hozzáállása az élethez!

2013. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:

"ha azt gondolod a halál boldoggá tenne, jönnek megint ezek a gondolatok, hogy még az se"


csak eddig jönnének amíg életben vagyok utána már nem.

2013. márc. 29. 21:12
 70/93 A kérdező kommentje:
kényszeres gondolatok bnem lehet változtatni ezek magától jönnek, és sehogy nem lehet kiverni a fejemből sehogy, nem hunném hogy egy pszihiáter segítene ezen, vagy gyógyszerek
2013. márc. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!