Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
 81/93 LeftBehind ***** válasza:
79. Depresszió,önbizalomhiány,halálvágy,erős reménytelenség érzet,mások boldogsága lelomboz és valami különös oknál fogva amint meglátsz valami szépet,az első gondolatod,hogy miképp tudnád elpusztítani....valamit kifelejtettem?
2013. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 A kérdező kommentje:
nem akarom megölni egyáltalán. csak kényszeresen jön a gondolat. hogy tekerjem ki a nyakát. de nem lennék rá képes soha
2013. márc. 29. 21:34
 83/93 A kérdező kommentje:
mindegy hagyjuk
2013. márc. 29. 21:35
 84/93 A kérdező kommentje:

"Mit csinálsz most (tanulsz, dolgozol)?"

Most ülök a gép előtt, szakmám nincsen, és egy libatelepen ganézok, etetek, összeszedem a tojásokat. stb

traktorozok.

2013. márc. 29. 21:37
 85/93 A kérdező kommentje:

"mások boldogsága lelomboz"

ilyet nem írtam

2013. márc. 29. 21:38
 86/93 LeftBehind ***** válasza:
Én is ezt mondtam, a gondolat jön a semmiből annak ellenére,hogy nem akarod megtenni. Figyelj,nekem a fent említett tünetekből a fele egész nap jellemző volt a másik fele csak elalvás előtt. Tudom milyen érzés és hazudnék,ha azt mondanám,hogy már egyáltalán nincsenek öngyilkos gondolataim,de jobb a tudattal,hogy legalább megpróbálok tenni ellene és érzem a változást. Pl. az éjjeli rémképek és szadista gondolatok már teljesen elmúltak.
2013. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 LeftBehind ***** válasza:
OK,bocs -1pont.
2013. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 A kérdező kommentje:
amúgy öngyilkos nem leszek soha mert nem tudnám megtenni, nem vagyok képes rá, egész életemben szenvedni fogok
2013. márc. 29. 21:44
 89/93 anonim ***** válasza:

Ez csak a mai társadalom elvárása, hogy mindenkinek legyen barátja. Miért kellene?

Ha megnézed itt a gyk-n is napi rendszerességgel vannak olyan emberek akiknek nincsenek barátai. Mi ezzel a gond?

Miért akarsz boldog lenni? Egyáltalán mi az a boldogság? Miért keresed a boldogságot? Az élet célja a boldogság?

Ha mindenkinek az a célja az életben, hogy a boldogságot keresi akkor senki sem boldog? Ha valaki a boldogságot keresi akkor a keresés közben vajon boldogtalan?

Miért élj? Azért, hogy élj. Ez a legkönnyebb válasz az életben.

Kell az életnek cél? Vajon a célokat azért állítjuk fel, mert nekünk van rá szükségünk vagy a társadalom elvárása, esetleg megfelelni akarás?

Vajon tényleg kényszeres gondolatok kínoznak vagy csak bemeséled magadnak? Vajon tényleg beteg vagy?

Miért írtad le olyan sokszor, hogy nem értünk meg? Te érted magad?

2013. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:

66. vagyok.

Persze kifogtad a lényeget a mondanivalómból. Pff.

2013. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!