Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
 71/93 anonim ***** válasza:

"kényszeres gondolatok bnem lehet változtatni ezek magától jönnek, és sehogy nem lehet kiverni a fejemből sehogy, nem hunném hogy egy pszihiáter segítene ezen, vagy gyógyszerek"


de lehetne rajtuk változtatni mindez hozzáállás kérdése lenne. csak ha nem akarod akkor nem is fogsz tudni változtatni . akaraterő nincs meg benned.

2013. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 LeftBehind ***** válasza:

Figyelj,a kineziológus tud rajtad segíteni! Tapasztalatból mondom,én is járok egyhez! Én pl. álmatlanság miatt mentem el hozzá. Mindig mikor aludni akartam,beugrottak ezek a rettenetes képek csonkításról,szadizmusról,gyilkosságokról. Nem azt mondom,hogy azonnal segít és véletlenül se az első alkalom után kell a csodát várni,de jó érzés.


Amúgy OFF,de annak a csávónak gyereke született? De....HOGYAN? Úgy értem az asszony emelgette közbe,vagy mi?


OK,bocs elég sötét a humorérzékem,tudom!

2013. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a cikk

2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
nem tudom így hogy születhetett gyereke, ennyire azért nem gondoltam bele:D:
2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz most (tanulsz, dolgozol)?
2013. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:

kérdező: én szívből remélem, hogy fogsz tudni magadon változtatni:) hiszek abban, hogy eljöhet számodra egy fénysugár.ami kizökkenhet téged a mostani állapotodból.

sok sikert hozzá és fel a fejjel mindig!

hidd el, hogy vannak más emberek fogyatékkal élők, akiknek nagyobb okuk lehetne az öngyilkosságra, a szomorúságra. mindenre ami rossz! neked nincsen.

amit írtam, van egy dadogós ismerősöm és már családja van és sok kapcsolata volt nőkkel pedig nem egy jóképű férfi. még is lett szerelme.

2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:

de ehhez neked is akarni , a változást.

ami a fontos: a hit, pozitív gondolkodás, még akkor is ha nehéz, és az akaraterő!hogy elhiszed, és szeretnéd is azt, hogy megtudsz változni. minden attól függ, TE hogyan gondolod!

2013. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:

"neked nincsen"

nekem miért nincs???

A dadogos a legkisebb bajom.

2013. márc. 29. 21:28
 79/93 A kérdező kommentje:
semmit nem értettetek meg egyáltalán semmit. azt se tudjátok hogy mi a bajom...
2013. márc. 29. 21:29
 80/93 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz most (tanulsz, dolgozol)?
2013. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!