Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
 51/93 anonim ***** válasza:

gyerekkorodban valószínűleg megakadtál egy szinten ez annak tudható be, hogy csúfoltak az osztálytársaid vagy rossz volt a kapcsolatod a szüleiddel stb. de mindenképpen gyerekkorból kell keresni. ott lett valami nagyon elrontva. és mivel nem tudtál rendesen ''fejlődni" pszichésen mint egy átlag gyerek, ezért megakadt az egész érzelmileg , mentálisan.és ennek eredménye az, hogy mindenben csak a rosszat látod, magadban is, és nem mersze előre lépni mert túl sok rossz dolog történt veled.

sokat büntethettek olyan dolgokért amiben soha nem voltál hibás, ezért most , a jelent nézve, saját magadat bünteted , mert úgy érzed a sok bántás miatt, hogy te ezt 'nem érdemled meg'. pedig nem így van. de már ezt annyira elhitted, hogy a rossz dolgok nálad beidegződtek. és csak ezzel tudsz gondolkodni, mivel a fél életed rossz dolgokkal telt el, büntettek minden apróság miatt mások. gondolom én.

Nick Vujicic. nézz utána neten

itt vannak videók róla:


http://www.youtube.com/results?search_query=nick+vujicic+hun..


Neki aztán lehetne oka siránkozni ,sőt öngyilkosnak lenni de nem tett így, most lett egy felesége és gyereke is van.

vannak olyan emberek, akik baleset miatt lebénulnak- kellemes érzés lehet az amikor semmit nem tudsz csinálni de tudatodnál vagy, és mások ápolnak téged. etetnek, itatnak. tolószékkel visznek mindenhova. de megmozdítani nem tudod a karjaid, lábadat. "csodás" érzés lehet így leélni egy életet. vagy azok az emberek, akiken daganat nőtt a fejükre, vagy éppen lábukra vagy az egész testükre. pl az elefántember. sokkal de sokkal rosszabb helyzetekben vannak más emberek.

te meg magadat bünteted mindenért. és még csak pszichológushoz sem akarsz elmenni. ez nem más mint önsiratás. pedig lehetne jobb is, de te nem akarod,hogy jobb legyen. akkor a kérdésed miért tetted fel?megmondom: mert még érzel valamit, hogy szeretnél változtatni még nem adtad fel teljesen.

2013. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 A kérdező kommentje:
annak a láb kéz nélküli embernek ezerszer jobb mint nekem.
2013. márc. 29. 20:19
 53/93 anonim ***** válasza:
írd le tényleg milyen gondolataid vannak .
2013. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 A kérdező kommentje:
unom már ezt a kéznélküli csávót mindenki csak őt linkeli.
2013. márc. 29. 20:21
 55/93 A kérdező kommentje:

ezeket nem lehet leírni. de megpróbálok. de úgyse fogjátok érteni szóval nincs értelme leírni. de mér leírtam százszor.

MInden olyan dologtól amitől jobb lenne a kedvem. jönnek ezek a gondolatok hogy hogy attól a jó dologtól nagyon szomorű lezek, lehangolt. Pl ha látok egy gyönyörű lányt attól szomorú leszek és lehangolt. vagy akármi ha nézem tom és jerryt elszomorodok mert jönnek megint a gondolatok hogy szomorú leszek a mesétől. és annyira beszuggerálom magamba hogy tényleg szomorú leszek tőle. és mindennel így van sajnos. el se tudjátok képzelni hogy nekem milyen rossz. nincs még egy ilyen ember mint én szerintem a világon


Kár hogy senki nem érti meg ezt a problémámat :(

2013. márc. 29. 20:27
 56/93 anonim ***** válasza:
írd le milyen gondolatok vonják el a boldogságodhoz vezető utat.
2013. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 A kérdező kommentje:
hogy szomorú leszek ezek a gondolatok jönnek
2013. márc. 29. 20:28
 58/93 A kérdező kommentje:
és sehogy nem lehet elűzni a ezeket a gondolatokat sehogy.
2013. márc. 29. 20:29
 59/93 anonim ***** válasza:
mitől szomorodsz el?
2013. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 A kérdező kommentje:
látod mondtam hogy nem fogod érteni érted. olvasd el sokszor amit írtam, lehet előbb utóbb megérted
2013. márc. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!