Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
 11/93 anonim ***** válasza:

Akkor nem változtatsz. Könnyebb azt az utat választani ahol semmit sem kell tenni azért, hogy változtass.

A gyerekek mindig is sokkal gonoszabbak mint egy néhány felnőtt.

Az én osztályomban is volt egy valaki akit mindig kicsúfoltak de nem lett belőle egy olyan alak , aki mindenért saját magát hibáztatja. Tele van önbizalommal, és optimista mindennel kapcsolatban. Nem vagy hibás azért mert dadogsz. Nekem van egy dadogós ismerősöm, még is családja lett és gyerekei. Előtte meg volt jó néhány kapcsolata.

2013. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:
Bács Kiskun megye többet nem mondok
2013. márc. 29. 18:42
 13/93 A kérdező kommentje:

"Akkor nem változtatsz"

Nem is tudnék és nem islehet

2013. márc. 29. 18:43
 14/93 A kérdező kommentje:
legzívessebben egy tárgy lennék, vagy egy fa
2013. márc. 29. 18:44
 15/93 anonim ***** válasza:

Tudod miért tetted fel a kérdést? Éppen azért mert igenis szeretnél beszélgetni másokkal csak a pszichológiai dolgok miatt érzed azt hogy ez nem így van.

Sokan sokkal nagyobb problémákkal küszködnek mint te és mégis boldogok és optimisták tudnak maradni. Nem születik ilyennek az ember. Döntsd el hogy szeretnél e boldog lenni és ha igen a válaszod irány a pszichológus :)

2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:
igen szeretnék beszélgetni, de cs kírásban
2013. márc. 29. 18:51
 17/93 A kérdező kommentje:

"Sokan sokkal nagyobb problémákkal küszködnek "

például???

rám minden lelki betegség igaz, már mindenféle teszteket csináltam az interneten, és minden igaz rám

2013. márc. 29. 18:53
 18/93 anonim ***** válasza:

Pl: vannak akik halálos betegek, mindenkit elvesztettek maguk körül....stb

Engem pl az apám molesztált. Na és akkor mi van? Túltettem magam rajta és nem estem mély depresszióba. Ez a legegyszerűbb megoldás. Ha rágódsz rajta meg sajnáltatod magad azzal nem lesz jobb, sőt csak lejjebb csúszol a lejtőn

2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:

Ja és ha ennyire foglalkoztat a saját problémád akkor ne az internetet keresd fel hanem egy szakembert mert ő esetleg nem csak megmondja mi a problémád hanem segíteni is tud :) de ez csak vélemény

És amúgy jééééé máris emberekkel "beszélgetsz". Ez már haladás :D

2013. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:
így van egyre lejjeb csúszok ezért fogom megölni magam
2013. márc. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!