Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rühellem ennyire a...

Miért rühellem ennyire a tinédzsereket felnőttként?

Figyelt kérdés

Egyszerre riasztanak és felforgatják a gyomrom.

Talán az empátia hiányuk vagy a kihanemén attitűdjük, vagy a mindenki felé áradó tiszteletlenségük miatt, nem tudom.


Talán a legrosszabb ötlet az volt, hogy a gyereket nem lehet fizikailag fegyelmezni?


Nyugaton még rosszabb. Például éltem Angliában és ott szó szerint lelketlen szörnyetegek.


febr. 20. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
70%
Mert ez így van!
febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
74%
Meg is válaszoltad lejjeb a kérdésedet.
febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
42%
Visszatekintve a te tinikorodra akkori önmagadat is rühelled most?
febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
27%
Mert boomer vagy. Azaz egy zsémbes öreg. Szerintem semmi baj nincs velük. Mondjuk én magamat sem utálom és rendben van az életem.
febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
67%
Én is így vagyok vele. Biztosan mi is csináltunk olyan dolgokat, ami az akkori középkorosztályt megbotránkoztatta, mégis azt érzem, hogy sokkal rosszabb a helyzet. El vannak szállva nagyon, csak igényeik vannak, de tenni érte már nem megy. Amikor látom, hogy TikTokon egymás után csinálják a videókat, hogy hogyan sminkelik ki magukat iskolába, aztán az iskolából élőznek, mindegyiknek hosszú műkörme, vastag smink, ordenáré módon beszélnek ... stb. Amikor mi voltunk középiskolások, még a körömlakkot is lemosatták velünk és visszagondolva nagyon jól tették, nem volt ilyen kiközösítés, észjátszás, mint most. Munkájuk még nincs, de már egymást csesztetik, hogy ki milyen ruhában és sminkkel jár. Borzalmas.
febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
15%
Milyen jót tenne nekik a katonaság, majd ott hogy megnevelnék őket a ti szájízetek szerint, ugye boomerek?
febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
64%

Mert a tinikkel nehéz. Mindig is az volt, mindig is az lesz.

(mellesleg nekik is rohadt nehéz időszak)

febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki volt tinédzser, mindenki átélte/túlélte valahogy.

Dúlnak bennük a hormonok, változik a testük, néha még ragyásak is, valamint éppen benne vannak a lázadó korszakukban és pont ekkor akarják a legtöbb tudást is belegyömöszölni a fejükbe. Gyereknek már nem igazán mondhatók, ahogy még felnőttnek se lehetne őket nevezni, bármennyire is azt bizonygatják, hogy ők márpedig azok.

Emiatt, pár extrém megnyilvánulást leszámítva szerintem el lehet nekik nézni, hogy „furcsábban” viselkednek.

febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

8


Persze. El lehetne nézni ha látnád mélyen bennük az embert. De nem látni! Egyáltalán nem emberek, mint valami más faj, vagy önmagából teljesen kifordult, őrült életforma. Ez a baj. Empátia nélkül senki sem fog tudni velük együttérezni. Éspedig empátia nulla bennük.

febr. 20. 13:56
 10/79 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, az idősebbekben sincs sokkal több empátia. Vagy szerinted ők jobbak?
febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!