Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rühellem ennyire a...

Miért rühellem ennyire a tinédzsereket felnőttként?

Figyelt kérdés

Egyszerre riasztanak és felforgatják a gyomrom.

Talán az empátia hiányuk vagy a kihanemén attitűdjük, vagy a mindenki felé áradó tiszteletlenségük miatt, nem tudom.


Talán a legrosszabb ötlet az volt, hogy a gyereket nem lehet fizikailag fegyelmezni?


Nyugaton még rosszabb. Például éltem Angliában és ott szó szerint lelketlen szörnyetegek.


febr. 20. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
54%

59 légy erős. A tiéd sem ér többet. Itt leírod, örülsz magadnak, 3 nap múlva (de legyen 1 hét max) már senki sem olvassa a kérdést.


Egyébként hogy látatlanban lehájagyúzol másokat, nem a te szellemi magasságodat erősíti.

febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%
A tiédet sem, ha támogatod a sorkatonaságot 61-es
febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:

62 nem értem ezzel mit szeretnél mondani. Nem passzol sehová a "Tiédet sem".

Mi nem? Nem volvassa?


Egyébként miért támogatnám? Magam sem voltam, pedig még soroztak is. Ettől még nem retardáltozok le ismeretlenben olyat, aki támogatja.

Ha te nem tudsz más véleményt kultóráltan fogadni, akkor te sem vagy jobb, mint akit bírálsz.

febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

"nem a te szellemi magasságodat erősíti."


Erre értettem, hogy a tiédet sem az, ha támogatod a sorkatonaságot. Ha meg nem támogatod, akkor mit sérti a te önérzetedet, hogy ily módon minősítem azon nagyon kevés (talán 1-2 ember az országban) személyt, aki mellette van. Más oka ugyanis nincs rá, ezt csak ezzel a retardáltsággal, idiótasággal vagy alkoholbetegséggel lehet magyarázni. Egy se normális aki támogatja.

febr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
Mellesleg azt se írtam, és nem is gondolom, hogy jobb lennék tőlük, akiket minősítek. Ellenben ők szokták azon véleményüket kántálni, hogy aki nem vót katona az így meg úgy, meg rájuk férne, miközben ők sem lettek különbek attól, hogy ők meg voltak. Rend és fegyelem elsajátítása ott a laktanyában? Mikor állandóan vedeltek meg elloptak mindent, az a rend meg a fegyelem? Szóval mire a nagy arcuk a volt sorkatonáknak? Arra hogy ott bohóckodtak és a felsoroltakon kívül semmit nem csináltak?
febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:

"Ha meg nem támogatod, akkor mit sérti a te önérzetedet, hogy ily módon minősítem azon nagyon kevés (talán 1-2 ember az országban) személyt, aki mellette van"


Az én önérzetemet nem igazán sérti, csak az igazságérzetemet.

Az 1-2 embert országos szinten kizárnám, mert csak az én távolabbi ismerősi körömben több van, aki ezt hangoztatta a FB-on, ettől függetlenül nem mondanám őket buta együgyű embernek, csak mert ebben nem értünk egyet.

febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:

Régen három síkon művelték, nevelték a gyereket:


1. Otthon a szülők, nagyszülők

2. Az egyház hittanórák, templom által

3. Az iskola, erkölcstan, tanároknak szabad kezet adva a fegyelmezésre


Embereket neveltek.

Manapság egyik sincs hiszen liberálisan neveljük a gyereket, nem szabad azt mondani, te taknyos hülyegyerek mert traumát kap és nem lesz ép ember. De hogy lehet, hogy anno megannyi “traumát” kaptak szülőktől, tanároktól, katonasági tisztektől és mégis emberek lettek, nem traumatizáltak? Hogy lehet?

febr. 21. 10:37
 68/79 A kérdező kommentje:

67


Ja igen, és:


4. Sorkatonaság

febr. 21. 10:37
 69/79 anonim ***** válasza:
Tele van a világ traumatizált felnőtt emberekkel, nem tudom, miről beszélsz. :) Minden másodikra ráférne a pszichológus, csak az ugye ciki meg minden. (Pl. rád is.)
febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 A kérdező kommentje:

69


Egy dolog amikor a felnőtt kor kihívásai, a stressz rányomja a bélyegét a mentális egészségre, de baszki ha valaki 17 éves és érzelmileg teljesen alulfejlett, fél-pszichopata azon már egy pszichológus sem segíthet, hiszen kiesett úgy 10 év normális fejlődés az életéből.

febr. 21. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!