Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rühellem ennyire a...

Miért rühellem ennyire a tinédzsereket felnőttként?

Figyelt kérdés

Egyszerre riasztanak és felforgatják a gyomrom.

Talán az empátia hiányuk vagy a kihanemén attitűdjük, vagy a mindenki felé áradó tiszteletlenségük miatt, nem tudom.


Talán a legrosszabb ötlet az volt, hogy a gyereket nem lehet fizikailag fegyelmezni?


Nyugaton még rosszabb. Például éltem Angliában és ott szó szerint lelketlen szörnyetegek.


febr. 20. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

29


Tévedsz! Minden embernek tartozol tisztelettel amíg nem ismered és rá nem cáfol. Egyszerűen azért mert ez a civilizált együttélés egyetlen módja!

Vagy te vissza akarsz menni az őskorba, törzsi erőszabályok szerint élni?

febr. 20. 14:51
 32/79 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy azt hidd már, hogy a felnőttek különbek.. Munkahelyeken, a felnőttek világában ugyanezek a játszmák mennek, csak ott élesben, tétre megy az egész..
febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
65%

Akik válaszolták hogy: "jajj, akkor magadat is utáltad régen?"

-Nem b*zd meg, csak a neveletlen kortársaimat.:)

Huszas éveim végén vagyok és tök mások voltunk, mint a maiak. Minket lehetett nevelni, tudtuk mi a fegyelem.

A mai GyerMekekre rá se lehet szólni mert sérül az az édes kicsi lelkecskéjük és 5 évig pszichológushoz kell őket vinni, vagy a másik véglet, hogy terrorban tartja még a saját szüleit is..hányinger🤢🤮

febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
50%
33 vagyok és egyáltalán nem másabbak a maiak.
febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
73%

"És a mai fiatalság sok tekintetben újító és kreatívabb, mint az elődeik voltak."


Persze. Látszik az autók sokszínűségén is. De legalábbis az, hogy már felnőtt egy generáció, aki Ctrl+C-t és a Ctrl+V-t már zsigerből ismeri, és tudja ugyanazta formát zoomolni.


Meg régen katalizátort és szűrőket hasonlókat fejlesztettek, hogy megmentség a világot.


Ma meg ottmaradó kupakot, és azt hiszik ettől lesz a Föld jobb hely.


Ez nekem inkább az, amikor a bárgyú ötlettelenség buzgalommal párosul.

febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
90%

"A szemébe röhög, lehülyézi, leidiótázza a nála 20-30 évvel idősebbet is, elküldi melegebb éghajlatra"


"Totális tiszteletlenség és dzsungel törvénye uralkodik."


Mint ahogy tettétek ti is és mi is annak idején.


"mi max a felnőttek háta mögött vihogtuk őket, előttük nem mertük mert egyrészt féltünk tőlük másrészt arra voltunk nevelve, hogy tiszteld a felnőtteket."


Meg egy nagy francokat, mókuska... Lehet hogy te személy szerint nem, de attól ez még nem volt akkoriban sem ismeretlen jelenség, hiába próbálod utólag szépíteni, nem csak almalopás ment akkoriban csínytevésként...

febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
59%
Nem változott semmit. A felnőttek, az idősebbek ugyanúgy "Bezzeg az én időmben! Ezek a mai fiatalok..."-oznak.
febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
43%
Ja, mondjuk engem nem ütöttek a szüleim, a fegyelem szó nem volt a mindennapjaink része, mert nem börtönben nevelkedtem, és nem is lett belőlem egy gyűlölködő valaki. A mai tinik is csak ellenetek lázadoznak, pont ez ellen a gyűlölet és vasszigor kultúra ellen, amit képviseltek. Én pl tök jól kijövök a tini korú öcsémmel és az ismerőseivel.
febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
20%

"A mai tinik is csak lázadoznak"

És mi ellen lázadoznak? Mire fel lázadoznak? Lázadozzanak majd a munkahelyen is, páros lábbal b*sszák ki őket. Ja, hogy dolgozni se akarnak majd mert mindegyik videózásból akar megélni.

febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
29%
39# Tudod nem mindenki akar munkahelyen dolgozni. Ott van Azahriah, aki az egyik legnépszerűbb előadó Magyarországon. Ott van Pottyondi Edina, Zshowtime, aki YouTube tartalomkészítők és pár napja 100 ezres tömegeket mozgattak meg Budapesten, pedig ők is a fiatalabb generációhoz tartoznak. Ehhez mit szólsz?
febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!