Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rühellem ennyire a...

Miért rühellem ennyire a tinédzsereket felnőttként?

Figyelt kérdés

Egyszerre riasztanak és felforgatják a gyomrom.

Talán az empátia hiányuk vagy a kihanemén attitűdjük, vagy a mindenki felé áradó tiszteletlenségük miatt, nem tudom.


Talán a legrosszabb ötlet az volt, hogy a gyereket nem lehet fizikailag fegyelmezni?


Nyugaton még rosszabb. Például éltem Angliában és ott szó szerint lelketlen szörnyetegek.


febr. 20. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
37%
Nemtom milyen munkahelyeken dolgozol, én lázadoztam már elég helyen és sehonnan se rúgtak még ki ;) Magamtól mondtam fel párszor, ha szar volt a helyzet. Szerintem ti irigykedtek, mert ők mernek máshogy élni. Videózás meg teljesen legit munka, ha megélnek belőle, nem mindenki akar rabszolga lenni. Én is a social media területére képzem át magamat épp és építem a vállalkozásom. Bár nem konkrétan influenszer leszek, de kb. azzal kapcsolatos terület. Robotoljon akinek hat anyja van.
febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy az általad említett 2 influencert zsigerből utálom. Politikai tüntetést csinált egy olyan dologból, aminek semmi köze nincs a politikához, de ebbe ne menjünk bele, nem ez a téma.
febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
43%
Attól még, mert utálod őket, megélnek a munkájukból, gondolom jó életük van. Manapság a “videós akarok lenni” ugyanolyan normális cél, mint annó az orvos akarok lenni vagy akármi. (Nyilván nem a fontosságukat hasonlítom össze, de érted a lényeget.) És legalább egy elérhetőbb cél is. Ettől még sokan választanak hagyományos karriert, nem akar MINDENKI videós lenni. De mondjuk lehet, hogy lesz egy rakás fiatal, akiben nincs hivatástudat, de a másik opció a bolt meg a gyár lenne nekik.
febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
60%

"Videózás meg teljesen legit munka, ha megélnek belőle, nem mindenki akar rabszolga lenni."


Persze, bohóc is kell. 🤡

Meg a prosti is legit munka, ha megélnek belőle.


"Bár nem konkrétan influenszer leszek, de kb. azzal kapcsolatos terület. Robotoljon akinek hat anyja van."


Nyugi, ott is robotolni fogsz, ha el akarsz érni valamit. Ha kedvedet leled benn, akkor szerencsés vagy, ha nem az pech.

febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
39%
40# Ezt háttérből szervezték nem sajat zsebből fizettek és a birka imadja őket pénzt küld magamutogató buzernyakoknak gamereknek politikai lázitoknak . Legyen az bármilyen oldali csürhe , te ehhez amatőr vagy mert naivként elfogultan megvezetten írsz . A politika a párt mozgalom megvezet tereli a népet , a darálóba .
febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
43%

44# Tudod nem mindenki akar megszakadni a munkában, Géza... Lehet 12 órát robotolni a gyárban és 60 évesen meghalni egészségügyi okok miatt... Másfelől miből gondolod, hogy a videózás nem kerül rengeteg sok energiába, időbe, pénzbe?


Igenis, az is egy szakma, attól még, hogy a hozzád hasonló együgyűek nem értik. Az előadőművészet is egy szakma, képzeld! Szerinted csak a 12 óra gyári munka látástól vakulásig, végelgyengülésig a munka, vagy mi a Jóisten??

febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
65%
44# Épp ez az, hogy amit élvez az ember, az nem robot. Nem a munka mennyiségével van a baj. Vállalkozók mellett nőttem fel, nyugi, tudom, hogy az gyakran napi 18 óra melót jelent. :D Csak nem mindegy, hogy hogyan telnek a napjaid és milyen célból dolgozol. Ma már a lehetőségek száma végtelen, vannak, akik szeretik a tanult szakmájukat, de az érdeklődés az egy ilyen dolog, nem mindenkit ugyanaz érdekel, attól még, mert Juliska rohadt jól elvan a pénzügyön, más megpusztulna az unalomtól a helyében. A toxikus munkahelyi környezetekről meg ne is beszéljünk. Meg a fizikai munkáról.
febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
85%
lehet hogy ez azért van mert már a felnőttek sem tisztelik a fiatalabbakat. A szülők se. A gyerekeket. Ugyanis a tisztelet vagy kölcsönös, vagy semmilyen. Hiába hibaztatjatok a tinédzsereket ha 30 évesen ugyanolyan parasztok vagytok velük "mert ők meg taknyosok". Szerintem beszéld meg egy tinédzserrel ezt a kérdést, ők tudjak ezekre a kérdésekre a legjobb választ.
febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
25%

#46 "Tudod nem mindenki akar megszakadni a munkában, Géza... Lehet 12 órát robotolni a gyárban és 60 évesen meghalni egészségügyi okok miatt... Másfelől miből gondolod, hogy a videózás nem kerül rengeteg sok energiába, időbe, pénzbe?"


Na ezért rühellnek benneteket, mert a feleselés megy, de a nyelvet nem értitek, ugyanis ezt írtam: "Nyugi, ott is robotolni fogsz, ha el akarsz érni valamit. Ha kedvedet leled benn, akkor szerencsés vagy, ha nem az pech."


Magyarul leírtad mégegyszer ugyanazt amit én, csak pattogva.


Villamosmérnökként, újabban mérnök-informatikusként egyébként megnyugodhatsz hogy nem "robotolok".

Viszont szeretem amit csinálok, és vezetőként is volt, hogy 3 hétig 12 órát dolgoztunk. Sőt a fejlesztőink is néha nyomják ennyit, csikó koromban én is azt hittem, ezzel a szakmálval majd a makkot verem.

febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
65%
49# De nem érted, hogy nem makkverésre vágyik senki. Az se, aki videós akar lenni. Én Youtubeoztam, mondjuk, hogy volt közönségem is, persze nem több 10 ezer vagy mégtöbb ember, de a befektetett munka ettől még ugyanannyi volt, heti 2-3 videót próbáltam annak az 1000-1200 nézőmnek kirakni. :) Vagyis nem, aki profibb, annak lehet több, mert minőségibb dolgot csinál, persze bizonyos szinten sok melót már ki lehet szervezni, a vágást, stb, de hát ez minden melónál így van, hogy magasabb szinteken már pár dologgal nem te foglalkozol. De egyébként egy videóban is bőven sok óra munka van, nem csak annyi, hogy pofázol a kamerába x percet és le is van tudva.
febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!