Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rühellem ennyire a...

Miért rühellem ennyire a tinédzsereket felnőttként?

Figyelt kérdés

Egyszerre riasztanak és felforgatják a gyomrom.

Talán az empátia hiányuk vagy a kihanemén attitűdjük, vagy a mindenki felé áradó tiszteletlenségük miatt, nem tudom.


Talán a legrosszabb ötlet az volt, hogy a gyereket nem lehet fizikailag fegyelmezni?


Nyugaton még rosszabb. Például éltem Angliában és ott szó szerint lelketlen szörnyetegek.


febr. 20. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
18%
Csinos 18-20ev körüli még suliba járó lányt keresek aki szivesen leoltogatna, lealázna egy 40-es pasit
febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
22%

#38

Na ezért tart itt a társadalom, te és a sok hozzád hasonló azt hiszi, hogy fegyelem csak a börtönben szükséges. Fegyelem kell a mindennapi tevékenységekhez is, pl autóvezetés, hogy ne csinálj karambolt. Meg ahhoz is, hogy ne rúgd fel azt, aki felidegesített..

febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

Fegyelmet meg a katonaságnál lehet elsajátítani egyes emberek szerint...


Jó, nem te írtad, de ez például akkor is hülyeség, mert ez egy nem bizonyítható megalapozatlan feltételezés, hiszen a katonaviseltek is ugyanolyanok mint azok akik nem voltak katonák

febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
43%
Igen 6os!!!!! Rájuk férne minimum 3 év sorkatonai szolgálat!!!!
febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
40%
Aki kötelező katonasággal "kezelné" a fiatalokat az kb. elmebeteg és menjen orvoshoz mielőtt megőrülne
febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg nem vegzáltak téged kiskorodban a tinédzserek? Lehet innen jön a rossz emlékek formájában.
febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

#47 akkor érted, hogy miről beszélek. Nem én gondolkodok olyan egybites módon, mint valaki, aki írta, hogy van vagy a videó, vagy a 12 óra robot. Mintha más opció nem is lenne.


50# De értem, csak ahhoz is kell némi tehetség. Hány szakmai videó néztem, ahol nem mert megszólalni az ember, aztán csak hadonászott, meg feliratozta.

Pl. én is szeretem nézni az egyik motorszerelő (assze Taschner) videóit, bár ők pont nem ebből élnek meg, csak szerintem jó reklám neki.


A kettő közt meg vannak az olyanok, mint pl. két németországi török, marha magas nézettségük van pedig teljesen tehetségtelenek, tulajdonképpen nem csinálnak semmit, csak összelopkodnak a netről dashcam felvételeket közlekedési összetűzésekről, és az egyik sarokban kommentáják, hogy "hú..." meg "hááá...".


Na ez ilyenek inkább mentek volna döneresnek, mint videózni.


A szopósszájat csöcsörítő meg seggrázó csitrikről ne is beszéljünk. Akkor már inkább Serenity Cox, ő tesz is le valamit az asztalra.

febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
55. A katonaság nem ér semmit, mert 1 harcászati drón lekaszabolja az egész osztagot. Az embereket a halálba lehet küldeni, körülbelül ennyit ér.
febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
Persze hogy semmit nem ér, de a sok alkoholista hájagyú retardált szerint "ráférneamaipáwákramercsak". Mintha bármit is számítana az idióták véleménye.
febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
57# Ja persze, vannak olyanok, akik szarabb minőségű tartalmat csinálnak, mint mások, mégis nézik bőven, de az ő szemszögükből mi a francnak mennének döneresnek, ha ebből is megélnek? Majd megy az, aki nem mer a neten baromkodni és esze sincs. És ez utóbbiból még mindig több van és több lesz. Különben nem a mindenféle motiváló meg hogyan legyél gazdag meg ilyen tartalmak lennének az egyik legnépszerűbbek, mert az emberek nagy része úgyis csak álmodozik, de aztán az egyszerűbb megoldást választja. És nem a Yt, tiktok meg ezek az egyszerűbbek. A trash-hez is kell egy személyiség. (A húházáshoz is, hogy nem tartja cikinek meg nem unja meg az első 1-2 akárhány évben, amikor még lófsz se nézi.)
febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!