Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
27%

most vettem észre egy hozzàszolàst: ,,hitt neki a felesège,,

Aha,ahaammm..

Jól irtam èn egy huron pednüllnek!!! Agyonutni mindkettot!!!!

2020. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
22%
vannak nàrcisztikus szemèjek nem ujdonsàg de ez tènyleg durva......
2020. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
18%

nem szò szerint vève, neharagudj kèrdező nem akartam rossz tanàcsot adni! Csak kèpletesen irtam az agyon utni-t,

De ne hagyd anyiban valahogyan tuti keresztbe tudsz nekik tenni maJD

2020. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:

Szia!

Neked talán igazad lehet, erre már én is gondoltam, elképzelhető a felesége is közrejátszott, de nem akarom elhinni az már tényleg elmebeteg, elmegyógyintézetbe való mindkettő. Jól látod a dolgokat, már akkor gondoltam erre hónapokkal ezelőtt.

2020. aug. 20. 21:43
 65/79 A kérdező kommentje:

Értem amit írsz, persze.

Az éjszaka kellős közepén többször is megtörtént hogy videóchatelni akart, videóhívásokat indított felém a pasi. Hetekig ez ment, a végén már mikor nem bírtam elutasítani, lehalkitva volt a telefonom folyamatosan, így nem hallottam csak láttam az értesitéseket. Pont erre gondoltam mikor kiderült hogy házas, ezt hogy-hogy nem veszi észre a felesége? Kizárt dolog szerintem is.

2020. aug. 20. 21:52
 66/79 A kérdező kommentje:
Azután a telefonom teljesen lehalkitva, mobilnetet kikapcsolva, wifit is kikapcsolva, néma módban volt az éjjeliszekrényen. Akksit sajnos nem tudtam kivenni mivel beépített gyárilag :-))) Az lett volna a legegyszerűbb.
2020. aug. 20. 21:57
 67/79 anonim ***** válasza:
64%

Ez az igen eztirtam.

Ha pèk egèsz èllyel melózik nemtudja mivan otthon. Ennek kicsike az esèllye.

Màsegyèbkènt utól èri a sorsa mind 2 pszichót majd meglàtod!!!

2020. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
64%

Idő kèrdèse az ilyeneket utól èri a sorsa!!!

Èn akkorsem hagynàm anyiban!!!

2020. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
61%
Elgondolkodtató valóban
2020. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
26%
Pfff... Több kêrdés is felmerült bennem de hagyjuk... Kapásból nem megy a wifi ha alszok, meg mikor kiderült nője van tiltom...
2020. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!