Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
100%
tilthatsz te bárkit a neten de a való világban már nem olyan egyszerű mint amilyennek látszik
2020. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes csak én tudom kikapcsolt állapotba tenni a netet estére... Micsoda csoda kell ehhez is, nincs is ilyen bajom. Ha meg " úgy maradna " és egyszer megébrednék egy üzire akkor kikapcsolom ;) nem kell nagy energiabevitel hozzá aztán nem itt kell hőbörögni, több sebből vérzik a sztori amúgyis ennyikkeeeehhh
2020. aug. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 37-es válaszoló. Érdekelt, hogy mi változott azóta és abbahagyta-e már a zaklatást. Nem gondoltam volna, hogy ezek után ennyire sok válasz jön majd és eltérünk a fő témától...
2020. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
73%
Töröltèk a vàlaszom valaki jelenthete kèrdező lègy ovatos nagyon.
2020. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
59%

Hú nekem eza vàlaszoló többmint furcsa sztem neirj semmitse többè kèrdező mièrt èrdekel ez ennyire valakit nagyon kiváncsi èrdekli milyen bizonyitèkokat adtàl át ès ez ugyanaz a vàlaszoló mintaki pattog a wifin ezt irrtam nagyjabol szerintem


Letöröltèk a kommenteket

2020. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
van 1 vàlaszolo itt akit nagyon èrdekli milyen bizonyitèkokat adtàl àt a rendörsègnek + mit mondtak???!! furcsa ne irj semmit ide kèrdező plàne töröltèk ezt a kommentem mèg + furább
2020. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:

Szia

Igen, olvastam tegnap amit írtál. Érdekes módon valóban, az én hozzászólásom is eltűnt.

Ha jól emlékszem több mint 5-6 komment eltűnt.

Nem értem kit zavart a megjegyzésed, miszerint furcsálltad miért érdekel valakit átadtam e mindent a rendőrségen ami a "bizonyítékot" illeti.


Írtam már, direkt ezért nem írok le ide konkrétat, mi van folyamatban a zaklató ellen, sose lehet tudni ki olvassa itt a hozzászólásokat írtam már.

2020. aug. 22. 23:58
 78/79 A kérdező kommentje:
Írj privát üzenetben ha van kedved 🙂
2020. aug. 22. 23:59
 79/79 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi vadbarom 🤦🤦🤦 Jesus
2020. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!