Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék idáig eljutni, kitudja mit tenne akkor?
2020. máj. 3. 00:25
 12/79 Solidwolf válasza:
87%
Kedves kérdező, ahogy az előttem is írták mindenképp jelentsd fel. Erre vannak megfelelő online platformok is . Ne válaszolj semmire amit küld. Ne félj a reakcióitól. Ha nem lépsz, miért is hagyná abba a zaklatást?
2020. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:

Pár nappal ezelőtt késő este kinyitottam az ablakot, és a csillagokat néztem az égen, kicsit kiszellőztettem a fejem is.

Ezután 10 perc múlva kaptam üzenetet ami ilyen csillagos, éjszakai üstökös, holdas, hangulatjeleket tartalmazott vagy (emoji) nem tudom hogy hívják pontosan, ilyen volt: 🌠🌟⭐🌌🌌 🌛🌑🌃

Ezzel azt akarta mondani, hogy látta hogy nézem az éget késő este? Ergo néz valahonnan?

2020. máj. 3. 02:00
 14/79 anonim ***** válasza:
89%
Nem néz sehonnan, csak a zaklatás már kezd kikészíteni. Ne foglalkozz vele mostantól, tiltsd le mindenhol. Ha odáig jut a dolog, hogy fel kell jelentened, akkor nagyon fontos, hogy a rendőrség azt lássa, te nem reagálsz semmire, mert különben nem fogják komolyan venni (az ötszázszor leírt "hagyj már békén" is azt jelenti szerintük, hogy te most levelezel ezzel az emberrel).
2020. máj. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok semmit már. Írtam, próbáltam normálisan leépíteni nem ment.
2020. máj. 3. 02:19
 16/79 anonim ***** válasza:
72%
Azokon a platformokon, ahol tudja az elérhetőségeid, töröld magad egy időre, vagy titkosítsd amennyire csak tudod. Telefonszámcsere, az ő számának letiltása. Az új lakcímről még csak véletlen se tudjon, közösségi oldalakon se állítsd be a lakhelyed, még csak a megyét se. Legközelebb ha ilyen helyeken ismerkedsz, jobb ha elővigyázatosabb vagy, használj álnevet, a lakásod közelébe ne vidd, kamuzz minden személyes dolgodról. Rengeteg elmebeteg van ezeken az oldalakon és előszeretettel használják ki ezeknek az oldalaknak az előnyeit, azaz konkrétan semmit se tudsz róluk.
2020. máj. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
84%

"megvette a házat amiben élek."


Ennek nagyon nagyon kicsi a valószínüsége...

Ha rögtön ilyesmire következtetsz, Ami nem igazán reális, akkor lehet Hogy Te vagy paranoiás.


Ez nem jár betegségtudattal, de ha még nem annyira súlyos és képes vagy az objektívitásra, akkor beláthatod.

2020. máj. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, mert azzal dicsekedett korábban, ingatlanos cége van. Megvesz valamit, felújítja és eladja! Ezt mondta! Hogy mi igaz e ebből nem tudom, mindenesetre furcsa hogy pont most minden ok nélkül kirugtak engem.
2020. máj. 3. 03:55
 19/79 A kérdező kommentje:
Sokmindent mondott magáról. Nem tudom mi igaz és mi nem. Viszont így összeállt a kép lehet ő áll mögötte.
2020. máj. 3. 03:57
 20/79 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy ő ha meg is vette volna a házat, a lakást nem. Mert feltételezem társasház a lakást meg ha biztos nem vette meg. Lehet ez is kamu.


Szerintem neked tetszik ez ezért nem lépsz. Nekem is volt hogy zaklattak,de én az összes 20 profilt amit csinált tiltottam.


Rendőrségen, feljelenteni, meg távoltartást kérni.


Elvitted magadhoz v honnan tudja hol laksz?


Le kell tiltani és kész.

2020. máj. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!