Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
Van amikor már muszáj.
2020. aug. 19. 23:20
 42/79 anonim ***** válasza:
53%
Meg akkor a rendőrök intézkedtek volna.
2020. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:

37-es vagyok. Miért lett durvább a helyzet azóta?


Miért nem törlöd magad a társkereső oldalról, ahol regisztráltál? Meg megváltoztatni a számodat. A többi helyen meg titkosítani magadról a dolgokat, stb.


A rendőrségen mit mondtak?

2020. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 A kérdező kommentje:
Letöröltem magam onnan már hónapok óta. Mivel ő letagadott mindent szó szerint így ez nehezíti a helyzetet... Ez ami bonyolultabbá teszi a helyzetet. Mit csináljon a rendőr? Nyilván nem állnak itt mellettem éjjel nappal. Elővigyázatos vagyok, nagyon.
2020. aug. 20. 02:34
 45/79 anonim ***** válasza:
100%
Mondtuk, hogy print screen stb... Nos? Átadtad az örsön?
2020. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire beteg én nem hiszem el, hogy nem tudnak vele mit kezdeni. Screen shot> rendőrség> feljelentés> megbasszák✓✓✓ távoltartásit tudsz kérni. Meg az asszonynak is lehet mondani, ne félj nem megy mégegyszer
2020. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
70%
Kérdésed valódisága finoman szólva kételyeket vet fel. Ha te bemutatod az írásos nyomokat a rendőrséknek, akkor nincs olyan, hogy tagad. A megvette a házat és ezért kirúgtak dologgal túllőttél a célon. Ha új a tulajdonos, akkor a régi téged már nem tud kirúgni.
2020. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:

Lehet a kérdező nem ír le minden igazat az esettel kapcsolatban, ezért nem tűnik 100%-ig valódinak.


Az oldal üzemeltetőjének jelentetted őt, ahol megismerted? Lehet ez miatt őt kitiltják onnan és azon az oldalon keresztül nem fog másokat zaklatni.

2020. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
Ügyvéddel is beszélhetnél, hogy milyen tanácsot adna neked az esettel kapcsolatban.
2020. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdésem!

Direkt nem írok le mindent nehogy esetleg ő is itt legyen, esetleg olvassa, és ő is láthatja! Soha nem lehet tudni...

Nem érdekel a felesége, az előtt is letagadott mindent szerintem az sem normális mivel hitt neki.

2020. aug. 20. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!