Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:
Nem társasház , családi ház! Dehogy adtam meg neki a címem mégis tudja fogalmam sincs hogy ma éjjel képeket küldözgetett nem válaszolok neki!!!
2020. máj. 3. 05:40
 22/79 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs honnan tudja*
2020. máj. 3. 05:41
 23/79 anonim ***** válasza:
86%

Üzenetváltás papíron is legyen meg (és képernyőképek is), ha lépni kell akkor vidd a papírokat, lehet csatolni a feljelentés mellé.

Miért félsz attól, hogy letiltsd?

2020. máj. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Nem nagy értékű ház, összesen 2 szoba van. Ne óriási palotát képzeljen el senki.
2020. máj. 3. 05:47
 25/79 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb hasonló pszichopatáról nem is tudja a környezete, hogy az.

Nekem is volt hasonló esetem, szintén online társkeresőn keresztül. Zaklatott, jöttek időnként az sms-ek, hogy éppen hol vagyok, tehát követett. Ma is kiver a víz, ha ezekre gondolok.

Én végül személyesen vettem fel a kesztyűt vele, úgy, hogy néhány barátomat bevontam és kiderítettük, hogy ki ő, hol él stb...

Kiderült, hogy értelmiségi szülők gyereke, az anyja egy köztiszteletnek örvendő egyetemi tanár. Végül ezen a ponton is sikerült az ámokfutását megállítani, közöltem vele, hogy holnap megyek anyádhoz, személyesen.

Soha többet nem jelentkezett, de nyilván talált más prédát.

2020. máj. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:

Éjjel meztelen képeket küldött a volt? barátnőiről v feleségéről, nem tudom, ez nem normális komolyan diliházban lenne a helye. Azért nem tiltottam még le (már írtam félek, akkor még idegesebb lenne.)

Jelenleg nem válaszolok semmit illetve ,,olvastalannak,, jelölöm ne is lássa hogy láttam az üzenetet.

2020. máj. 3. 05:53
 27/79 A kérdező kommentje:

Az lesz, eldöntöttem, le lesz tiltva a következő üzenetnél amit küld.

De nem tudom mi lesz utána. Lehet rosszabb lesz.

2020. máj. 3. 06:00
 28/79 anonim ***** válasza:
91%

Kit érdekel, mennyire ideges? Tiltsd le, ennyi.


A ház meg nyilván kell a főbérlődnek, csak véletlen egybeesés.

2020. máj. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
60%

Élvezed ennyi a sztori.


Netet amúgyse tudom minek kell éjjelre bekapcsolni... Le kell tiltani.


Most hol laksz amúgy?


Ideges lesz azt akkor mi van majd megnyugszik...


Ha annyira félnél már léptél volna a rendőrség felé. Gondolom melózni eljársz... Ennyi erővel barikádozd el magad otthon, mert oda is követhet. Rég le kellett volna tiltani.


Elég sok pénzed lehetett neked is ha egyik napról a másika találtál albit.



Tudod ki ez a csávó?


Egy karanténban unatkozó ember, ezt élvezi, jót röhög rajtad 2 sör közt nem csinál az semmi mást.

2020. máj. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
69%

Miért kell minden jöttmentnek elárulni a címed?

Híváslistát, üzenetet ne törölj, jelentsd fel a rendőrségen zaklatásért, a továbbiakban meg tiltsd mindenhonnan.

Már ha igaz ez a sztori.

2020. máj. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!