Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online társkeresőn megismerked...

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel aki átvert, és kiderült róla hogy bolond, továbbá Házas, most mit tegyek? Már zaklat!

Figyelt kérdés

Online társkeresőn megismerkedtem valakivel. Bemutatkozása alapján egyedülálló, gyermektelen, egyedül él azt írta és mondta.

Sorra derültek ki a hazugságok róla, kiderült házas, gyerekei vannak, és természetesen nem egyedül él mint kiderült utóbb. Átvert. Én próbáltam szépen ezekután leépíteni őt, de sajnos nem megy. Már ott tartunk hogy zaklat. És egy elmebeteg szeméj aki mindennek lehordja a feleségét nekem stb...

Azthiszem már megtalálta a címem is, mert hirtelen kirúgtak az albérletből minden ok nélkül ahol évek óta lakom. Mivel azzal próbál imponáli nekem hogy neki rengeteg pénze van és kapcsolatai, vezető beosztású gondolom megvette a házat amiben élek. Ez egy bolond. Olyanokat kérdez milyen érzés sz*arni, és mikor szoktam menni? Elmebeteg ember. Mit tegyek?


2020. máj. 2. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
A társkereső oldalon lévő profil linkjét (is) kellett megadni. Gondolom majd kikérik az adatokat a profil létrehozásását illetően! Hála istennek ,, prémium,, fiókja volt, ami mégjobb mivel azért fizetni kell. Namost vagy bankkártyával fizetett vagy sms-el, tehát ha kikérik az adatokat az oldaltól mindenképp meglesz remélem. Utána hallgatják majd ki gyanúsítottként ha van elég bizonyíték ha nincs tanúként hallgatták ki gondolom én.
2020. aug. 20. 12:57
 52/79 anonim ***** válasza:
43%
Gyenge ...
2020. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
Ki fogják kérni az adatokat. Időbe telik.
2020. aug. 20. 12:59
 54/79 A kérdező kommentje:
ha nincs tanúként hallgatják* ki gondolom én.
2020. aug. 20. 13:00
 55/79 anonim ***** válasza:
57%
Május óta elég sok idő eltelt ...
2020. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
71%

gondolom oka van annak h a kérdező miértnem ír le minden részletet teljes pontossággal teljesen világos

nyugodjatok le... ha feljentest tett a kérdező és kontaktban van a zsarukkal tuti h minden print screent odaadott nekik egyikuk sem hülye

2020. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
79%

közösségi oldalt is említett a kérdező


nos ezek a közösségi oldalak általában külföldi szerverek, cégek.

mire oda eljut és vissza az adatkikérés nem hiszem h 1-2 nap.

2020. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
18%
Tudod mit kène tenni?! Ezt a palit a ,,kedves,, nöjèvel együtt móresre tanitani!!! Ne lègy naív akkor a nője is benne van!!! Nemigaz hogy nemlàtom a fèrjem mit csinál?!!! Vigyàzz 2 nàrcisztikus szemèj lehet a nőis bennevan ez biztos csak làtom màr mit tesz a fèrjem hônapokon keresztül!!!
2020. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
18%

Kèrdező ne lègy naív!!! Azt irtad élyszaka kaptàl üzeneteket stb.stb.stb....

Ha az èn fèrjem élyszaka irna + mobilozna + telefonàlna csak èszre vennèm!!! Biztos a nője is bennevan!!! 2 nàrcisztikus szemèj! Jól móresre tanitani őket de minden hónPban 1x legalàbb tudod èrezzèk törödést!!!!

2020. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
18%
Honapokig vagy hetekig nincs az az ember ki nem vennè èszre azt ha a fèrje egèsz élyszaka mobilozik???? Netàn pèk a nője? A pèkek èllyelre mennek dolgozni akk esetleg de nagyon esetleg stimmelhet hogy nem. Amûgy 90% tippelek egyűtt szorakoznak? Veled!!!!
2020. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!