Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/268 anonim ***** válasza:
17%
Ha covidos valaki, most nincs kötelező karantén neki?
2022. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/268 anonim ***** válasza:
41%

Nem megalázás, hanem rohadt idegesítő felelőtlenség.


Nem azért mert Covid, hanem azért mert fertőző betegség. Legyen szó akármilyen betegségről, ha tudja valaki hogy fertőz akkor ne ragassza már át másokra is.

2022. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/268 anonim ***** válasza:
32%

Egy igazi tapló. Önző és ostoba. Mindegy, hogy covid vagy más, de értelmes ember nem fertőz össze másokat.

Én le is pofoztam volna, ha megtudom.

2022. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/268 anonim ***** válasza:
59%
Édes istenkém. A covid mára már egyenértékű egy egyszerű nathaval. Nevetséges már ez a mizéria, ami körülveszi. Mint valami pestis... Ébresztő. Nem lesz semmi bajod tőle.
2022. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/268 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is eltúlozzátok a dolgokat. Attól még, hogy valaki elkapott egy vírust, nem áll meg az élet. Senki nem köteles mások kedvéért otthon rohadni, főleg, hogy a legtöbb ember meg sem érez egy ilyen enyhe betegséget.
2022. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/268 anonim ***** válasza:
39%
Vagy nem lesz baja tőle, vagy lesz. Én covidos voltam és pokolian voltam 3 hétig. Már csak ezért is óriási szemétség megkockáztatni hogy megfertőzöl valakit.
2022. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/268 anonim ***** válasza:
55%
Az meg még nagyobb szemétség, ha valaki elvárja, hogy a másik ember az ő kedvéért hagyjon ki bármilyen programot.
2022. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/268 anonim ***** válasza:
55%

Vicces, hogy még azok beszélnek itt empátiáról, akik arra kényszerítenének másokat, hogy egy kis semmi vírus miatt rohadjanak otthon, ahelyett, hogy élnék az életüket.

Beteg, aki ilyen szinten korlátozni akar másokat.

2022. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/268 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem a lepontozást. Aki lepontoz az gondolom egy suttyó paraszt aki leszarja, hogy mások 2 hétig szarul érzik magukat miatta.
2022. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/268 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező leírta, ő elveszített valakit a vírustól. Én leírtam 3 hétig beteg voltam de szó szerint csak wc-re bírtam kikelni az ágyból, úgy szenvedtem, nem voltam magamnál a láztól, halucináltam, és halálosan gyengének éreztem magam.


Ennyit a semmi kis vírusról. De még ha egy sima megfázás lenne akkor is parasztság megfertőzni másokat.

2022. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!