Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/268 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy tök jó látni hogy javarészt mekkora bunkók használják a gyakorikérdéseket :D

Szóval ha beteg vagyok, akkor nyugodtan fertőzzek le mindenkit, tökmindegy hogy utána lázasan napokig nem fog tudni normálisan létezni, ha én bulizni akarok, akkor nehogy már korlátozzon benne. Sőt, ha ha úgy érzem, végigpuszilom az egész baráti társaságomat, elvégre ÉN nem érzek semmit.

2022. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/268 anonim ***** válasza:
69%

"Betegen nem megyünk közösségbe, nem igaz hogy ezt nem lehet felfogni."

Még szerencse, hogy nem ti szabjátok meg.

Nem az a bunkó, aki éli az életét, hanem az a gyökér, aki azt hiszi, hogy neki joga van korlátozni más embereket. De ezt már nagyon sokan le is írták.

2022. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/268 anonim ***** válasza:
28%

De fogd már fel hogy ez nem korlátozás.

A bulizás nem egy létszükséglet, oké? Nem normális dolog lefertőzni mást csak azért hogy te jól érezd magad. HATALMAS KORLÁTOZÁS, valóban.

Látszik hogy mennyire nem tudod használni az agyad, felfogod amúgy hogy miket írok? Vagy csak automatikusan stroke-ot kapsz, amikor arról írnak hogy ne menj közösségbe betegen, mert annyira megviselt a covid lezárás, hogy nem bírod felfogni.

2022. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/268 anonim ***** válasza:
24%
Te szereted amúgy ha beteg vagy? Mondjuk lázad van három napig és ki sem tudsz kelni az ágyból? Feltételezem hogy te vagy az, aki akkor is bemegy dolgozni, de gondolom jól esik, ha ennyire leszarod.
2022. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/268 anonim ***** válasza:
26%

Bocsánat, meggyőztél.

Rájöttem hogy az a lényeg, hogy én mit érzek, azért elég gáz ha tekintettel vagyok másokra vagy ezt veszem alapnak. Beteg vagyok? Kit érdekel, én bulizni szeretnék, jól érezni magam. Aki megfertőződik az így járt, nálam enyhébb lefolyású a betegség, maximum kicsit köhögök, ebbe nem halok bele.

Köszönöm hogy rávilágítottatok arra, hogy csakis én számítok. <3

2022. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/268 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy arról miért nem beszél senki, hogy a csajnak mi a francnak kellett puszilkodnia? Oké menjen el szórakozni, le van sz*rva. De nekem valahogy 8 évesen is volt annyi eszem, hogy ha beteg vagyok, akkor nem puszilgatom a mamámat. Egy felnőtt nőnek pláne kellene, hogy legyen ennyi felelősségérzete. Vagy annyira fontos neki a barátainak a csókolgatása, hogy egyszerűen muszáj megtennie? Az elég bizarr.
2022. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/268 anonim ***** válasza:
1%
Korlátozni akarod abban hogy ne pusziljon meg másokat? Ehhez van kedve, akkor szíve joga!
2022. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/268 anonim ***** válasza:
67%

De igen, pont ezt nevezik korlátozásnak. Az pedig engem sem érdekel, hogy ti mit gondoltok erről.

Nem normális dolog az, hogy meg akarnátok tiltani más embereknek még azt is, hogy kimozdulhassanak otthonról.

Nektek jogotok van ahhoz, hogy ne járjatok közösségbe, de más emberektől nem várhatjátok el ezt. Pont.

Egyébként meg gyakorlatilag soha nem vagyok beteg, de ha mégis, akkor pont ugyanúgy csinálok mindent, mint ha semmi bajom nem lenne. Ugyanis ez lenne a normális, nem ágyban fetrengeni egy náthával.

Az pedig nem érdekel, hogy a hozzátok hasonló, önző embereknek ez nem tetszik.

2022. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/268 anonim ***** válasza:
26%

Azért ne nevezz már önzőnek, amikor pont arról beszélsz hogy csak te számítasz :D


A bulizás, mint mondtam nem létszükséglet. Nem azt mondom hogy betegen ne menj bevásárolni, a közösségbe menést a bulizásra és az egyéb teljesen opcionális dolgokra értettem, amikkel nyugodtan várhatsz addig amíg meggyógyulsz. Fontos különbséget tenni, mert az sem normális hogy sehova nem megyek betegen, de az sem, hogy mindenhova.

2022. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/268 anonim ***** válasza:
81%

"Azért ne nevezz már önzőnek, amikor pont arról beszélsz hogy csak te számítasz"

Pont hogy ti tesztek úgy, mintha csak ti számítanátok.

Értsétek már meg, hogy a ti kedvetekért senki nem köteles semmilyen programot kihagyni, mert az az ő döntése és nem a tiétek!

Én sem szólok bele abba, hogy ki mikor hová menjen és ugyanezt elvárom visszafelé is.

2022. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!