Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/268 anonim ***** válasza:
26%

Ja, csak én nem aposztrofálok minden random dolgot korlátozásnak :D

Mindegy, menjél aztán fertőzz tovább, majd kapsz érte buksisimit

2022. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/268 anonim ***** válasza:
74%

Attól még, hogy te nem tartod annak, a korlátozás az korlátozás.

De mindegy is. Felőlem te élhetsz a négy fal között, de más emberek attól még nem fognak. :D

2022. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/268 anonim ***** válasza:
16%
Na most ki is a korlátolt felfogású? :DDDDD
2022. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/268 anonim ***** válasza:
77%

"Na most ki is a korlátolt felfogású?"

Azok, akik ELVÁRNÁK, hogy az ő kedvükért más emberek rohadjanak otthon.

De hát látom, az érvek elfogytak, most már csak a személyeskedés megy.

Részemről ennyi is volt. Remélem, nem unatkoztok bent a kicsi szobátok sarkában. :D

2022. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/268 anonim ***** válasza:
21%

Nem a kedvemért, az egészségemért várnám el.

Te pedig kimész lefertőzni mindenkit, mert NEKED ehhez van kedved.

Én nem unatkozok, köszönöm szépen.

2022. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/268 anonim ***** válasza:
77%

A TE egészségedre neked kell vigyáznod. Ha még mindig nem fogtad fel, akkor így jártál.


"Te pedig kimész lefertőzni mindenkit, mert NEKED ehhez van kedved."

Igen, mert NEKEM is vannak jogaim. És ugyanezt más emberek is megtehetik. Te is megteheted, úgyhogy nincs min kiakadnod. Ha meg nem így teszel, az már csak a TE dolgod, amit másokra nem erőltethetsz.

2022. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/268 anonim ***** válasza:
8%

Nem otthon rohadás az, hogy egy hétig nem megyek minden olyan helyre, ahová nem muszáj. Bulizni meg nem muszáj. Nekem is van életem, ember, járok szórakozni, de nem olyankor, amikor tudom, hogy fertőző beteg vagyok.

Ok, ha szr pénzügyi helyzetben van valaki, nem fér bele neki a táppénz, beteg, de tud funkcionálni, akkor azt mondom oké, menjen csak emberek közé, dolgozzon, ha ezen múlik a megélhetése, de MASZKBAN, elővigyázatosan tegye. DE könyörgöm, a buli nem létszükseglet.

Itt ugatsz, mint valami funkcionális analfabéta, hogy hát de te nem korlátozol másokat, nem mondod meg neki, hogy hová menjen, ne menjen betegen, csak krvára nem beszélt senki arról, hogy konkrétan megmondod nekik, hogy mit tegyenek. Remélem csak játszod a hülyét, és vagy valójában idióta. Vágod, nem mindenkinek olyan fasza az immunrendszere, hogy mindenhová tudjon mászkálni betegen. Sokan nem azért nem mászkálnak betegen, mert meg van nekik mondva, hogy nem szabad, hanem MERT ROSSZUL VAN, ÉS NEM TUD. Mi lenne ha a jogaid helyett az empátiát tanulmányoznád? Rád férne, de nagyon, mert úgy látom fingod sincs arról, hogy mi az.

És lehet itt mondani, hogy én se vagyok empatikus, mert be akarlak zárni betegen. Csak valahogy könnyebben tudok empátiát érezni azok iránt az emberek iránt, akiknek rossz az immunrendszere bármit is tesz, ne adj isten komoly betegségből gyógyul, vagy öreg, vagy kisgyerek, és amiatt hal meg, mert a jogom van fertőző betegségekkel bulikázni idióta elővigyázatosságot mellőzve körbefertőz egy csomó embert, akik lehet tünetmentesek, lehet hasonló idióták, hogy bulikázhatnak betegen, és eljut a védtelenebbekhez, akiket sokkal rosszabbul érint a kór.

De persze, nagyobb tekintettel kell lenni arra, aki egy, max három hétig nem bír nem partizni, mint azokra, akik szenvednek az előbb említett hozzáállás miatt. Szánalmas, itt bizonygatod az önző hozzáállásod, a sok másik felelőtlen degenerált meg felpontozással tapsikol. Gratulálok, bmeg, gratulálok....

2022. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/268 anonim ***** válasza:
79%

Nem kötelező bulizni, de aki akar, az mehet. És menni is fog, hiába nem tetszik.

Az pedig baromira nevetséges, hogy még az beszél az "empátiáról", aki képes lenne másoknak a programjait meg a hétköznapi életét elcseszni. Nevetséges.


"Sokan nem azért nem mászkálnak betegen, mert meg van nekik mondva, hogy nem szabad, hanem MERT ROSSZUL VAN, ÉS NEM TUD."

Ha akarnának, akkor tudnának mászkálni, nehogy azt hidd. :D

Ha pedig nincs megmondva nekik, hogy mászkálhatnak-e, vagy sem, akkor bizony nincsenek korlátozva semmiben.

Viszont én leszarom, hogy mások hogyan élnek és miért, de akkor visszafelé elvárom, hogy az én életembe se ugasson bele senki.

Egyébként meg valahogy jobban tudom sajnálni azokat az embereket, akiknek a hozzád hasonló személyek elcsesznék a napját, mint azokat, akiknek csak annyi a "bajuk", hogy találkoztak egy náthás emberrel is.


Remélem, hogy csak tetteted a hülyét, mintha nem értenéd, hogy miért is nem elfogadható más embereket bezárni.

És akkor még te beszélsz az önzőségről? :D

Tudod, ha mindenki szembe jön veled az autópályán, akkor könnyen lehet, hogy te mész rossz irányba.

2022. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/268 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy azok az emberek akik bezártságnak, korlátozásnak, és kínzással felérő szenvedésnek élik meg az otthon létet, mit éreznek? Nektek muszáj hogy történjen körülöttetek valami, magatokat képtelenek vagytok szórakoztatni? Mert úgy adjátok itt elő ezt a bulizást mintha enélkül létezni se tudnátok egy napig se, nemhogy egy hétig.
2022. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/268 anonim ***** válasza:
79%

Nem az otthon levéssel van a bajunk, hanem azzal, hogy ha menni akarnánk valahová, azt egyeseknek lenne pofája megtiltani.

Nem lehet igaz, hogy nem érted, hogy mi a bajunk ezzel.

Egyébként meg különbözőek az emberek. Én magam nem járok gyakran bulizni, de van, aki meg ezt szereti. És joga is van hozzá, ugyanúgy, mint mindenkinek.

2022. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!