Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
Látod én is pont ezt érzem a soraidat olvasva. Az emberi sötetség és önzőség legmélyebb bugyrait nyitotta ki ez a járvány. Bárcsak sosem láttam volna meg az emberek ezen arcát. Szomorú hogy téged nem zavar, hogy mások egeszséget veszélyezteted. Az ilyen ember nem való társadalomba. Ennyi.
2020. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, én, mint láthatjátok, mind a kérdésben, mind a kommentekben normálisan fogalmazok. Vulgár szavakat és sértő jelzőket csak ti használtok. :)
2020. okt. 3. 18:06
 93/125 A kérdező kommentje:
91: Vagyis azok a zenészek, akik a mostani helyzetben fellépnek, és azok, akik elmennek a koncertjeikre, nem valóak társadalomba. Értem.
2020. okt. 3. 18:09
 94/125 anonim ***** válasza:

Kérdező, meg tudod fogalazni, hogy mi volt az információ, ami idáig számodra ismeretlen volt és szeretted volna, ha megosztjuk Veled?


Mert annyit is írhattál volna, hogy


"Leszarom a kollégáim, én akkor is emegyek bulizni! És teszek ide egy kérdőjelet, mert muszáj -> ? "

2020. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 A kérdező kommentje:

94:


1. Március óta nem volt munkahelyem, jövő héten kezdek, végre találtam.


2. Vannak emberek, akik azt fújják, hogy most jó ideig semmi koncertet nem kellene tartani, ha tartanak is, senkinek nem kellene elmenni rá. Nekik próbáltam kifejteni a másik oldal érveit, és ösztönözni őket, hogy próbálják magukat a helyünkbe képzelni, ne nézzék ennyire egysíkúan a dolgot. De ahogy látom, ez bukott vállalkozás.

2020. okt. 3. 19:02
 96/125 anonim ***** válasza:
95,meg tudod fogalmazni, hogy mi volt az információ, ami idáig számodra ismeretlen volt és szeretted volna, ha megosztjuk Veled?
2020. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 A kérdező kommentje:
96: Az, hogy miért nem értik meg. De ez érthetően le van írva.
2020. okt. 3. 19:06
 98/125 anonim ***** válasza:
Na, akkor váltsunk tát! Ki mit csinál holna? Én kitakarítom végre a lakást.
2020. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 A kérdező kommentje:
Mindegy, én ezt lezártam. Többször nem emelem ki a kérdést.
2020. okt. 3. 20:50
 100/125 anonim ***** válasza:

Szupi!


Szóval, ki mit csinál holnap?

2020. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!