Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
 81/125 A kérdező kommentje:

79: A lakáson belüli programokat már eléggé kivégeztem a március-áprilisi karantén alatt. Nem tehetek róla, azóta a házon kívüli tevékenységeket favorizálom.

Én elfogadom, ha valaki úgy csinálja, ahogy te. De azt már nem, amikor negatívan fröcsög azokra, akik nem, úgy akar minket beállítani, mintha valami merénylők nagy sorozatgyilkosok lennénk, csak mert élünk a hobbijainknak, amelyeket mellesleg még mindig megenged a törvény.

2020. okt. 3. 16:56
 82/125 A kérdező kommentje:
nagy=vagy
2020. okt. 3. 16:57
 83/125 anonim ***** válasza:
34%
Azt csinálsz amit akarsz ha nem fertőzöl meg másokat. De ha velem ülnél egy irodában elvárnám hogy ha bulizni jársz akkor minimum ffp2es maszkban dolgozz a közelemben. És ez jogos kérés!
2020. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 A kérdező kommentje:
83: Milyen jó, hogy szinte semmit nem osztok meg a magánéletemről a kollégákkal, bárhol is dolgozom.
2020. okt. 3. 17:05
 85/125 anonim ***** válasza:
19%
Mert önző vagy, 84
2020. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 A kérdező kommentje:
85: Önző vagyok, amiért nem adok nekik pletykálni- meg csámcsognivalót? Akkor büszke vagyok az önzőségemre.
2020. okt. 3. 17:32
 87/125 anonim ***** válasza:
24%
Önző vagy, mert nen figyelmezteted őket arra, hogy olyan helyen jártál, ahol valamit összeszedhettél.
2020. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:
0%
Meg ritka nagy seggfej is.
2020. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért volt teljesen felesleges bármit írni neked. Mert előre tudtam, hogy a cirkusz a lényeg úgy sem lesz jó semmi. És még mindig nem érted miről van szó. A kollegáiddal nem beszélsz, de ide mindenképp ki kellett nyalni ezt a hiszteriát? :D Pffff. Személyesen látom nem mernéd felvállalni meg szembe nézni kinek mi a véleménye. Komolyan sajnállak téged. És kezdem érteni ennyire szényes élet mellett miért az egyetlen szórakozásod a koncert. Az elég hangos ahhoz, hogy feltűnjön történik valami. :D
2020. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 A kérdező kommentje:

Azért nem beszélek a kollégákkal, mert rossz tapasztalatom van olyan téren, mint magánéletről beszámolás.

Nyugodj meg, személyesen is fel vállalom, volt is már rá példa.

Az utóbbi válaszok amúgy remekül tükrözik, hogy mennyi ember megbuggyant az utóbbi hónapokban. Vagy már eleve azok voltak, és ez csak felszínre hozta.

2020. okt. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!