Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 A kérdező kommentje:
59: Nekem is volt már egy durva fertőzéses megbetegedésem 10 évvel ezelőtt, 1 hétig kórházban voltam vele, mai napig nem tudni hol kaphattam el. Írhattam volna róla egy durva, drámai, riogató posztot. Ahogy ezt minden betegséggel meg lehetne csinálni.
2020. szept. 22. 09:56
 62/125 anonim ***** válasza:
61 és? Írjál ha úgy érezed. De ez erről a vírusról szól nem egy masikról.
2020. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 A kérdező kommentje:
62: Az a gond vele, hogy teljesen azt sugallja, hogy úristen, ezt sokkal komolyabban kell venni, mint bármi eddigit, mert eddig ilyen még a világon nem volt, ha nem veszitek komolyan, olyan katasztrófa jön, amilyen még soha ezelőtt! Atyaég!
2020. szept. 22. 10:37
 64/125 anonim ***** válasza:
62%
Igen ezt komolyabban kell vennim jó lenne ha te is felfognád végre és keresnél valami mas hobbit erre az időre
2020. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
nem teljesen mindegy, hogy mit gondol más? azt tudod csinálni, amit a törvény megenged. ha megtartanak x rendezvényt, a törvényes keretek között, akkor elmehetsz rá. Mi a kérdés? hogy vadidegenek akik nem is tudják, hogy elmentél rá vagy nem, azok mit gondolnak?
2020. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 A kérdező kommentje:

65: Olvastam itt úgy 1 hónapja olyan kérdést, hogy valaki arra panaszkodott, hogy a munkahelyén ő és pár kollégája megkértek mindenkit, hogy ne járjanak el rendezvényekre, és ne utazzanak külföldre. De aztán mégis eljártak, meg elutaztak, mit lehetne velük csinálni. Tudom, hogy az átlag magyarra standardban jellemző, hogy szeret belepofázni a másik dolgába, de ez azért már durva.

És vigyáznom kell rá, hogy hol beszélek róla, hogy járok, mert még valaki a jelenlévők képes úgy tekinteni rám, mint valami tömeggyilkosra.

2020. okt. 2. 20:42
 67/125 anonim ***** válasza:
100%
jobb lesz neked hosszú távon, ha nem mások véleménye alapján rendezed be az életedet.
2020. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:
33%
Igen baromi önző dolog elmenni egy tömegrendezvényre maszkot sem húzni és aztán beülni a kollegák közé a sokfős irodába vagybemenni a suliba. Te ilyen ember vagy.....csak azt nem értem miért vársz ehhez fejsimogatást. Ha már lesz@rod a környezeted akik esetleg nem akarnak megbetegedni legalább tartanád meg magadnak a dolgot. Nem értem miért picsogsz itt mint egy óvodás. Jaj nem értenek meg nyaf nyaf. Ez van. Ha nem tetszik ne menj bulizni, keress más elfoglaltságot. Ez egy probléma? Nem! Ez egy ingyen cirkusz. Felléphetnél nyugodtan vele Cilike mellett. Közröhej.
2020. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 A kérdező kommentje:
68: Neked is csak azt tudom tanácsolni: Ha be vagy s**rva, maradj otthon életed végéig, vagy menj el élni egy barlangba vagy egy lakatlan szigetre! Ott is mindig maszk legyen rajtad! De másoktól ne várd el, hogy vegetatív szintre csökkentsék a szabadidős életüket!
2020. okt. 2. 22:28
 70/125 anonim ***** válasza:
Azért őket is meg lehet érteni, hogy direkt nem mennek el sehova, mert óvatosak szeretnének lenni, de más elnegy, aztán munkában meg nehéz elkerülni a 1,5 m távolságot.
2020. okt. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!