Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 A kérdező kommentje:
1 hónapra=rá 1 hónapra
2020. szept. 15. 08:50
 52/125 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezz vissza, hogy az első hullámnál mekkora hiszti ment, meg bezártak mindent, jó, hogy azt nem akarták megmondani, wc-re mikor mehetsz. Most van 3x annyi fertőzött naponta, de nincs semmi extra a maszkozáson kívül. Találkozhatsz bárkivel, mehetsz étterembe, az utcán bárhova, kirándulni, utazgatni, még wellnessezni is basszus. Sőt, vidéki vagyok, itt koncertek is voltak, igaz nem hatalmas arenás, hanem kisebb szabadtéri, de népszerű és jó előadókkal. Ennek most inkább örülni kell, hogy engedik ezeket a magas esetszám ellenére is. Hogy “meddig fog ez tartani”, hát lehet, hogy több évig. Ilyenkor az van, hogy kisebb-nagyobb lazítások és szigorítások fogják váltani egymást, majd lassan egyre több mindent tudunk majd meg a vírusról, annak függvényében pedig lesznek intézkedések, és valószínűleg gördülékenyebben fogják kezelni politikailag és egészségügyileg is a helyzetet. De az senkinek nem érdeke, hogy bezárjanak minket újra, durván konteós, aki ezt gondolja.
2020. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
78%

Volt nemrég egy rendezvény. El akartam menni, de belegondoltam, hogy mi van, ha tömegnyomor lesz neg az emberek nem tartják be a szabályokat, ezért kihagytam. Kerültek fel képek a fb-ra és jó, hogy kihagytam.


Helyi lakosokat nem is láttam (nekik volt eszük, pedig amúgy minden évben mindenki megjelenik) max 1-2 volt kint meg persze a szervezők, maszkban, kesztyűvel - a többi látogató meg maszk nélkül egymás aurájába mászva... Idősek és gyerekek is.


Így könnyen összeszednek egy kis koronát és viszik oviba, suliba, melóba, aztán adják is tovább annak, akik direkt otthon maradtak.


Félreértés ne essék, nem az elutazással van a gond, mert én is tervezek egy egy napos kiruccanást maszkban, 1,5 m távolságot tartva, nem is magával a rendezvénnyel, hanem a szabályok be nem tartásával.

2020. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a szórakozással épp az a gond, hogy nem olyankor fog az emberek többsége fegyelmet gyakorolni, ami teljesen érthető is. Nekem úgy nem is éri meg bulizni, ha megmondják, hogy bulizzak. Ezek a rendezvények csak akkor élvezhetők, ha az ember addig kihúzza a s*ggéből a karót arra az időre. Így én nem is vàgyom ilyen helyekre, ameddig nem tudom nyugodtan jól érezni magam.
2020. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 anonim ***** válasza:
Ezt már előadtad egyszer akkkr is roppant szánalmas volt
2020. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 A kérdező kommentje:
55: Ki adott elő micsodát?
2020. szept. 21. 14:16
 57/125 anonim ***** válasza:
55, miről beszélsz? (53 voltam)
2020. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 A kérdező kommentje:
Ha esetleg arról van szó, hogy volt már itt feltéve hasonló kérdés, akkor az nem én voltam.
2020. szept. 21. 14:44
 59/125 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ne akarjatok így járni.

2020. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 anonim ***** válasza:
Ahh van egy emberke aposzt alatt. Beleköt a lányba hérdekes h össze tudta szedni a gondolatait és kiírni. Beírjaneki vki alá, hogy jó, hogy neki csakennyi jött le, mire beírja az emberke, hogy ok, tivábbi jó kötözködést, mintha ő nem ezt csinálta volna :D
2020. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!