Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem értik meg,...

Sokan miért nem értik meg, hogy a koncertre és rendezvényekre járás rengeteg embernek a fő hobbija, és nem tud csak úgy lemondani róla a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Ugyebár többhelyen olvasni egyesek véleményét, hogy a jelen helyzetben még a limitált rendezvényeket is felelőtlenség megtartani, meg hogy akik elmennek, azok nem gondolnak másokra, otthon kellene maradniuk egész addig, amíg nem lesz vakcina, más elfoglaltságot keresni, meg ilyenek. Na most, hobbija és kedvenc időtöltése mindenkinek van szerintem. És bármi legyen is az, senki nem örülne neki, ha bizonytalan időre megvonnák tőle.

Enyhébb esetben szimplán csak avval jönnek, hogy nem igaz, hogy ez most a legnagyobb probléma. Nos, szerintem, az, ha az ember a szabadidejében nem tudja többé a kedvenc hobbiját űzni, az igenis a nagy gondok közé tartozik.

Ezt miért nem értik meg sokan?



2020. szept. 6. 10:09
 71/125 anonim ***** válasza:

Talán ezért nem értik meg:

[link]

2020. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 A kérdező kommentje:
71: Én meg erre tudnék linkelni több szakorvosi véleményt, ami erősen cáfolja. De nem látom értelmét, mert akkor meg avval jönnétek, hogy akikre hivatkozom, azok buggyant sarlatánok.
2020. okt. 3. 09:41
 73/125 anonim ***** válasza:
Igazad van akkor ne linkelj amit te mondasz a fotelból az sokkal hihetőbb mint amit az az orvos mond aki koronavírusos betegeket gyógyít.
2020. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 anonim ***** válasza:
A nedvesre sikeredett koncert, ez volt a kedvenc novellám, hol tudom elolvasni?
2020. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 A kérdező kommentje:
Azoktól kérdem, akik azt mondják, hogy nem ennek kellene a legnagyobb gondnak lennie: Szóval ne járjak bulizni, keressek más hobbit. De viszont kocsmába, étterembe, moziba, színházba, uszodába, edzőterembe se menjek, mert ott is könnyen terjed a vírus. Akkor mégis mit csináljak a szabadidőmben? A természetjáráshoz lassan nincs túl jó idő, meg amúgyis ráun az ember egy idő után. Az otthoni elfoglaltságokra ugyanez érvényes. Szóval szerintetek hogyan kellene a magamfajtának élnie a jelen helyzetben? Várom az ésszerű tanácsokat.
2020. okt. 3. 13:27
 76/125 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg!
2020. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 A kérdező kommentje:
Semmi ésszerű válasz. Ahogy sejtettem.
2020. okt. 3. 15:41
 78/125 anonim ***** válasza:
34%
Ha pisilned kell, ugrálj le meg fel!
2020. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:
76%
Nálad a cirkusz a lényeg. Teljesen felesleges válaszolni úgysem lesz jó semmi. De ne legyen igazad. Kezdjük ott hogy sok helyre el lehet menni biztonságosan távolságot tarva meg maszkot viselve. Pl mozi, színház stb. Kirándulni bármikor lehet. Mi pl télen is szoktunk. Személy szerint erre az időre olyan tevékenységekre váltottam amiknek a jövőben fogom hasznát látni. Pl elkezdtem angolul tanulni és szakmailag képezni magam. Sokat fordítok meg filmeket nézek angolul. Meg újra festeni, rajzolni kezdtem. Eddig szabadteri programokra mentünk bringával. Kimentünk a Rómaira, Omszki tóhoz, Szentendrére stb. Meg kiránulni is jártunk/járunk. Fotózom is, hétvégen elmegyek néha csak úgy a városba lőni pár képet. Sokat olvasok ez kb megunhatatlan mert annyi a lehetőség. Kb végtelen számú filmet is le lehet tölteni a netről és az erőnlétemet is javítani kezdtem mindennapos tornával, futással. Megcsináltam egy csomó dolgot amire sosem lett volna időm. Pl rendet raktam a szekrényekben, átültettem a növényeket, kiselejteztem meg megvarrtam a ruháimat. Elkeztem mindenféle kezműves dolgokat csinálni, meg egészségesebb ételeket főzőcskézni. A szabadtéri programokat majd ha jön a hideg felváltják a kiállítások. Én is sokat jártam koncertekre meg kocsmában. De most szeptember óta egyszer sem voltam. Koncerten március óta nem voltam. Pedig nekem is a hobbim volt de nem akarom elkapni ezt a sz@rt és a rokonaimat sem szeretném veszélybe sodorni. A mindenféle borfesztiválok meg gasztro programok is hiányoznak de nem a világ vége ha idén kimarad.
2020. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim ***** válasza:
0%

Óhh áhh...


Pssss


Áááhhh!!!

2020. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!