Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a védettségi...

Mit gondolsz a védettségi igazolványról? Jogos, hogy ez alapján különböztetik meg az embereket?

Figyelt kérdés
Én ma kaptam meg a 2. oltásomat, tehát hátrányként engem nem érint a dolog de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2021. ápr. 30. 08:53
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
64%

Nem jogos.


A beoltott ember még ugyanúgy lehet vírusterjesztő. A beoltott ember is elkaphatja a vírust és akár bele is halhat. Igaz az oltás miatt a betegség lefolyása enyhébb tünetekkel jár.

2021. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
60%
20. Itthon történik ilyen. Ugyanis ez az oltás még csak kísérletnek tekinthető (időtényező, gyorsított engedélyezések). És aki ebben nem vesz részt, negatívan van megkülönböztetve, hátrány éri.
2021. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
42%

#22

???

Minden vakcina átment a kísérleteken, amit jelenleg használnak.

Attól, hogy sokan nem hisznek a biztonságosságában és "kísérlet"-nek nevezik az oltást, attól még nem lesz az.

2021. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
72%
20. HA hátrány ér valakit. Tudsz mondatot értelmezni? HA az oltás igazolvánnyal kedvezőbb szabályokat, előnyöket élvezhetnek a beoltottak (ami valójában annyit jelent hogy az eddigi normál élétet folytathatja korlátozások nélkül) a nem beoltottakat viszont korlátozzák az élet minden területén csak azért mert nem hajlandóak önként dalolva kisérleti nyúlak lenni akkor, az hatalmas probléma. Egy nagy cégnél ahol alvállakozóként dolgozom, addig senkivel nem kötnek szerződést amíg nincs beoltva a csapat minden tagja. Nem kötelező, de ha munkát szeretnél oltasd be magad. Ez csak egy példa a sok közül.
2021. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
0%
23 tessék már utána nézni. soha senki nem tagadta az ideiglenes engedélyezést stb
2021. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
34%

#24

Épp előtted írtam le: attól még, hogy valakinek nem szimpatikusak az oltások, attól még kár "kísérleti nyulazni". :)

2021. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
66%

#25

Én utánanéztem, ezért írtam azt, amit.

[link]

2021. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
66%
26. Inkább neked kellen utánanézned hogyan is működik egy átlag gyógyszer engedélyeztetése és ehhez képest, ezek az oltások mennyi idő alatt kapták meg az engedélyeket és milyen körülmények között. :-)
2021. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
56%

#28

Mint írtam, utánanéztem. Aki önkéntes tesztalanynak jelentkezett, az tud róla, hogy ő önkéntes tesztalany. :)

2021. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
49%

29 hú de nem érted...


1. van aki önként részt vett az összecsapott kísérletekben


2. van aki nem hajlandó részt venni az ez alapján adott oltási cirkuszban (lehet, hogy ezt hivatalosan nem nevezik kísérletnek, de valójában az)

2021. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!