Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a védettségi...

Mit gondolsz a védettségi igazolványról? Jogos, hogy ez alapján különböztetik meg az embereket?

Figyelt kérdés
Én ma kaptam meg a 2. oltásomat, tehát hátrányként engem nem érint a dolog de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2021. ápr. 30. 08:53
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
34%

#30

Én értem, hogy sokan valami olyasminek neveznek egy dolgot, ami valójában nem az. (Kísérletnek egy oltási programot, ami nem kísérlet.) Figyi, hívhatjuk fluxuskondenzátornak is, édes mindegy, attól még nem változik azzá. Én csak erről beszélek. :)

Aki fél, maradjon otthon, és akkor nem kötelező az oltás. :)

2021. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
61%
Id.óták szerint jogos :)
2021. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
47%
A gyógyszerek megalkotása valóban 10-15 év. Ez viszont egy vírus elleni oltás. Tehát nem kellett újra feltalálni. Vírus elleni oltások eddig is léteztek. Ráadásul ugye a legyengített vírust adják be. Ez a technika még egyszerűbb, ellenszert sem kell kitalálni. Ráadásul egy éve mindenki ezzel foglalkozik, rengeteg pénz és energia van erre fordítva, nem úgy, mint békeidőben egy noname betegség elleni gyógyszerre.
2021. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
49%
Akik szerint nem jogos, szerintük mindenkinek mennie kellene mindenhova, vagy mindenkit be kéne zárni?
2021. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
42%
34.Mindenkinek mennie kellene mindenhova,mint eddig. Az ezzel kapcsolatos dolgokat meg elfelejteni,reklámokat,mindent.
2021. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
55%
Csakhogy az "önkéntes" sok esetben nem az, mert hátrány fog érni az élet minden területén ha nem oltatod be magad. Pont erről beszélünk. Persze, az más kérdés ha bevállalod hogy egy olyan anyagot adnak be ami nem ment végig a standard, több lépcsős tesztelésen ami akár 10év. Ez a te döntésed, az egy másik történet.
2021. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
41%

"Ráadásul ugye a legyengített vírust adják be."

Ilyen covid-vakcina jelenleg nincs, de ezen kívül igazad van, se az elölt vírusos, se a többi technológia nem új.

Nem is értem, miért várnak feltétlenül 10 éves fejlesztést, hiszen nem kell újra feltalálni a kereket, csak egy létező, bevált vakcinafajtába kell rakni egy új vírust (vagy annak egy darabját).

Egy autót kifejleszteni is komoly munka, mégis évente jön ki az új suzuki swift, mert nem kell újra és újra nulláról kezdeni, a technológia adott.

2021. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
58%
37. Tömény hülyeségeket beszélsz. Nézz utána ennek a történetnek és megérted miért tesztelnek egy gyógyszert 10-15 évet.
2021. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
39%

#38

Linkelj már végre valami forrást a kötözködés mellé. Értem én, hogy emberkísérlet és mindmeghalunk, de honnan szeded?

2021. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
62%

Mindenkinek mindenhova.

Legyünk megvezethetőek és higyjünk a számoknak... Hányan haltak meg,fertőződtek meg máshol és mégis mehetnek mindenhova? Na ugye.

Vannak országok ahol nincsenek ekkora bajok és mégsincsenek beszorítva egy patkánylyukba. Mi behúztuk fülünk farkunk,és maszkot hordunk az utcán aminek annyi értelme van,hogy 0 és végülis csak pénzkidobás.

Pont akkor drágultak dolgok mikor vírus van?Nem feltűnő,hogy pár mililiter kézfertőtlenítő 1500-1700 forint?Én nem dobok ki rá ennyit.

Minek viseljek maszkot ha 20 méterre jön valaki a másik oldalán az utcának?Hagyjál már...Ha nem véd akkor minek kell?

Annyira logikátlan az egész. Szegény öreg úr csak kifújta az órrát aztán 70 ezer... Undorító!Nem kéne semmit bezárni,be kéne fejezni a mocskolódást hogy halálos bűn nem beoltatni magad ezekkel a foschokkal,és hogy Szent lélek véd téged és te megmentetted az egész világot azzal,hogy beoltattad magad.

Sok megvezethető,hlye birka akik félnek még a méztől is mert azt olvasták hogy halálos méreg...

Egyék meg az oltást hogy több legyen a hatása!Menjenek oda és csap kinyit,álljanak alá és szürcsöljék nagyobb erővel,mint ahogy a csőből tud jönni és éljenek a saját kis berögzült abberrált tudatukban,hogy ők a világ hősei és hogy ők vigyáznak mindenkire.

Aki meg nem adat be ilyen szutykos trutymókat,az éljen egészségesen tovább. Egyen mindent,igyon mindent és fogyasszon változatosan olyan dolgokat is amik antibakteriálisak,stb. Rengeteg a gyógynövény,stb.

Persze hogy belehal aki most 30 éves,és csak kakaóscsigán és cigin élt aztán akkor csodálkozik...

Jajj ez a vírus mindenkire veszélyes!A rátát nem látta egyik sem,hogy hol melyik helyen hány a fertőzött azt sem,és azt sem tudja hogy mennyire megvannak hamisítva a számok.

Pont olyan mint a szavazás dettó!

2021. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!