Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a védettségi...

Mit gondolsz a védettségi igazolványról? Jogos, hogy ez alapján különböztetik meg az embereket?

Figyelt kérdés
Én ma kaptam meg a 2. oltásomat, tehát hátrányként engem nem érint a dolog de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2021. ápr. 30. 08:53
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
63%

31 De kísérlet, mivel 1. mrns vakcinát eddig soha sehol nem alkalmaztak a gyógyításban. És ahogy írták, 2. a standard engedélyeztetési eljárásokhoz köze nem volt a mostaniaknak. Valóban, hívhatjuk fluxuskondenzátornak is, édes mindegy, attól még nem változik azzá.


De meg lehet cáfolni nyugodtan, ha tudod/tudja valaki.

2021. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
40%

Európai Uniós törvény, hogy nem szabad megkülönböztetést tenni oltott és nem oltott ember között. Aki pedig megkülönböztetést tesz, arra rá kéne vágni akkora pert, hogy élete végéig perkálhat, mint például egyes hotelek már most nem engednek megszállni be nem oltott embereket.


Érdekes, hogy a kötelező oltásokat megtagadó emberekkel eddig nem foglalkoztunk, pedig azon oltások bizonyítottan működnek és hála nekik rengeteg élet lett megmentve, de most a korona oltáson pattogunk, amiről ki van mutatva, hogy semmi extra védelmet nem nyújt az ég világon. Mármint 1 adott koronavírus típus ellen beoltanak, az ellen jó leszel, de mutáns ellen már nem véd és maga az oltás is elősegíti a mutálódást. De az oltás nem véd az újrafertőzödés ellen, a terjesztés ellen és azt sem biztosítja, hogy könnyebb lefolyású lenne a vírus, ha még egyszer elkapod. Ehhez képest ez kötelező, de a valódi hasznos oltások, azokon nem pattog senki.


Egyébként informálja magát mindenki tényekkel: [link]

2021. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
43%

#41

Az mRNS pont, hogy évek/évtizedek óta létező technológia. Unalmas már, hogy sokan úgy csinálnak, mintha 2020 előtt nem létezett volna, csak mert nem hallottak róla még akkor.

(Pl.: pár éve veszettség elleni mRNS vakcinán dolgoztak: [link] , kis keresgéléssel sok további forrást is lehet találni. Érdemes Karikó Katalin életéről, munkásságáról is olvasni.)

2021. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

"Európai Uniós törvény, hogy nem szabad megkülönböztetést tenni oltott és nem oltott ember között"

Linkelnéd ezt a törvényt?

2021. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
14%
Arról nem is beszélve, hogy a legrosszabb, amit tehetünk, hogy a fiatalokat oltogatjuk: [link]
2021. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
67%
43. Évtizedek óta létező technológia de nem használták embereken tömegesen mert jóval nagyobb volt a mellékhatás mint maga a gyógyulás ezért hanyagolták. 2020 decemberében engedélyezték gyorsított engedélyezéssel! [link] [link]
2021. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
30%

#46

Jóval nagyobb mellékhatás? Úgy érted, az mRNS vakcinák az esetek egyharmadában okoznak komolyabb szövődményeket? Ehhez linkelnél forrást?

(A covid fertőzötteknél nagyon gyakori a hosszútávú tünetegyüttes, ezzel hasonlítottam össze. [link] )

2021. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Na ezeknek köszönhetjük,hogy ki van a karosszékben fent. Nagy tapsot nekik!
2021. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
73%
47. Az mRNS vakcinákról volt szó hogy ez mennyire kiforrott dolog. Azért linkeltem az oldalt, mert nem az. Mivel ezt az oltást élesben tömegesen most tesztelik, senki nem tudja milyen mellékhatásai lesznek 1-2 éven belül. Lehet hogy semmilyen, de az is lehet hogy autóimmun vagy egyéb betegségeket fog okozni tömegesen. Ezt a rizikót vagy valaki bevállalja vagy nem, de nem érhet azért hátrány egy embert mert nem vállaja be hogy kísérletezzenek rajta. Ilyen egyszerű.
2021. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
83%

Úgyse érti meg a birka nép...

Hagyd,beszélj értelmesekkel jobban jársz!

2021. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!